Loučení se s předškoláky a oslava Dne otců

V pondělí 16. 6. 2014 jsme se sešli na hřišti SK Jesničánky, abychom oslavili Den otců a hlavně abychom se slavnostně rozloučili s našimi předškoláky a povýšily je do řad školáků.

Děti nejprve předvedly rodičům pásmo písniček a tatínkům zarecitovaly básničku.
Potom přišli na řadu předškoláci. Po jejich krátkém vystoupení je paní ředitelka pádlem pasovala na školáky, čímž je symbolicky vyslala do moře vzdělání. Nechybělo také slavnostní předání šerp a malých dárků.
Na závěr si děti s rodiči opékali buřtíky a také se všichni mohli zapojit do plnění připravených zábavných a sportovních disciplín.

Přejeme všem našim předškolákům, ať se jim ve škole daří!

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.

21.1.2021 16:17:24

Máme za sebou další nestandardní pololetí a s ním spojené nestandardní vydávání vysvědčení. Věříme, že vysvědčení budou pro vaše děti povzbuzením a motivací k další práci.

19.1.2021 10:01:57

Chcete prozkoumat základy křesťanství? Máte možnost zúčastnit se online kurzu.