Loučení se s předškoláky a oslava Dne otců

V pondělí 16. 6. 2014 jsme se sešli na hřišti SK Jesničánky, abychom oslavili Den otců a hlavně abychom se slavnostně rozloučili s našimi předškoláky a povýšily je do řad školáků.

Děti nejprve předvedly rodičům pásmo písniček a tatínkům zarecitovaly básničku.
Potom přišli na řadu předškoláci. Po jejich krátkém vystoupení je paní ředitelka pádlem pasovala na školáky, čímž je symbolicky vyslala do moře vzdělání. Nechybělo také slavnostní předání šerp a malých dárků.
Na závěr si děti s rodiči opékali buřtíky a také se všichni mohli zapojit do plnění připravených zábavných a sportovních disciplín.

Přejeme všem našim předškolákům, ať se jim ve škole daří!

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.