Loučení se s předškoláky a oslava Dne otců

V pondělí 16. 6. 2014 jsme se sešli na hřišti SK Jesničánky, abychom oslavili Den otců a hlavně abychom se slavnostně rozloučili s našimi předškoláky a povýšily je do řad školáků.

Děti nejprve předvedly rodičům pásmo písniček a tatínkům zarecitovaly básničku.
Potom přišli na řadu předškoláci. Po jejich krátkém vystoupení je paní ředitelka pádlem pasovala na školáky, čímž je symbolicky vyslala do moře vzdělání. Nechybělo také slavnostní předání šerp a malých dárků.
Na závěr si děti s rodiči opékali buřtíky a také se všichni mohli zapojit do plnění připravených zábavných a sportovních disciplín.

Přejeme všem našim předškolákům, ať se jim ve škole daří!

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!