Loučení se s předškoláky a oslava Dne otců

V pondělí 16. 6. 2014 jsme se sešli na hřišti SK Jesničánky, abychom oslavili Den otců a hlavně abychom se slavnostně rozloučili s našimi předškoláky a povýšily je do řad školáků.

Děti nejprve předvedly rodičům pásmo písniček a tatínkům zarecitovaly básničku.
Potom přišli na řadu předškoláci. Po jejich krátkém vystoupení je paní ředitelka pádlem pasovala na školáky, čímž je symbolicky vyslala do moře vzdělání. Nechybělo také slavnostní předání šerp a malých dárků.
Na závěr si děti s rodiči opékali buřtíky a také se všichni mohli zapojit do plnění připravených zábavných a sportovních disciplín.

Přejeme všem našim předškolákům, ať se jim ve škole daří!

13.9.2018 13:04:07

Školní družina NOE ve spolupráci se Salesiánským klubem mládeže zve děti i rodiče v pátek 5.10. od 14:30 do 16:00 hod ke strávení příjemného a zábavného odpoledne.

6.9.2018 9:15:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka v úterý 18.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 12 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)