Loučení s předškoláky a oslava dne otců

Rok se s rokem sešel a naši nejstarší kamarádi, předškoláci, půjdou po prázdninách do školy.

Také proto jsme se v úterý 16. 6. sešli, abychom se s nimi, jak se patří, rozloučili, ověnčili šerpami a předali jim drobné dárečky. Už tradičně v rámci vyřazování předškoláků z naší školky proběhl také Den otců.

Děti tatínkům zazpívaly a zarecitovaly básničku, předaly vyrobené dárečky, společně si zasoutěžily a zbyl také čas na ochutnání dobrot, které připravily hodné maminky. Na úplný závěr si všichni pochutnaly na vlastnoručně opečených buřtících.

Doufáme, že se všem naše závěrečná akce v tomto školním roce líbila, všem dětem i jejich rodičům přejeme pohodové prázdniny a dětem, které půjdou do školy, ať se jim tam líbí!

15.11.2019 8:54:12

Budeme vděční, pokud se zapojíte do dárcovské akce na obnovu třídních knihovniček a podpory čtenářství.

14.10.2019 9:11:01

se uskuteční 11. - 15. listopadu, každý den od 8:00 do 10:00 hod. Ve čtvrtek 14. listopadu od 16:00 hod proběhne také beseda pro zájemce o školu.

4.11.2019 9:56:55

Naše škola se do stávky nezapojí.