Loučení s předškoláky a oslava dne otců

Rok se s rokem sešel a naši nejstarší kamarádi, předškoláci, půjdou po prázdninách do školy.

Také proto jsme se v úterý 16. 6. sešli, abychom se s nimi, jak se patří, rozloučili, ověnčili šerpami a předali jim drobné dárečky. Už tradičně v rámci vyřazování předškoláků z naší školky proběhl také Den otců.

Děti tatínkům zazpívaly a zarecitovaly básničku, předaly vyrobené dárečky, společně si zasoutěžily a zbyl také čas na ochutnání dobrot, které připravily hodné maminky. Na úplný závěr si všichni pochutnaly na vlastnoručně opečených buřtících.

Doufáme, že se všem naše závěrečná akce v tomto školním roce líbila, všem dětem i jejich rodičům přejeme pohodové prázdniny a dětem, které půjdou do školy, ať se jim tam líbí!

13.9.2018 13:04:07

Školní družina NOE ve spolupráci se Salesiánským klubem mládeže zve děti i rodiče v pátek 5.10. od 14:30 do 16:00 hod ke strávení příjemného a zábavného odpoledne.

6.9.2018 9:15:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka v úterý 18.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 12 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)