Loučení s předškoláky a oslava dne otců

Rok se s rokem sešel a naši nejstarší kamarádi, předškoláci, půjdou po prázdninách do školy.

Také proto jsme se v úterý 16. 6. sešli, abychom se s nimi, jak se patří, rozloučili, ověnčili šerpami a předali jim drobné dárečky. Už tradičně v rámci vyřazování předškoláků z naší školky proběhl také Den otců.

Děti tatínkům zazpívaly a zarecitovaly básničku, předaly vyrobené dárečky, společně si zasoutěžily a zbyl také čas na ochutnání dobrot, které připravily hodné maminky. Na úplný závěr si všichni pochutnaly na vlastnoručně opečených buřtících.

Doufáme, že se všem naše závěrečná akce v tomto školním roce líbila, všem dětem i jejich rodičům přejeme pohodové prázdniny a dětem, které půjdou do školy, ať se jim tam líbí!

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.