20.11.2017 14:07:32

Během měsíce listopadu až do 10. prosince můžete škole darovat dar na vybrané pomůcky. Více v sekci Podpořte nás.

20.11.2017 14:05:43

proběhne v úterý 28. a ve středu 29. listopadu do připraveného kontejneru na dvoře školy.

9.11.2017 13:22:46

Zveme rodiče a děti na adventní dílnu ve čtvrtek 30.11. od 14 do 16 hod ve družině.

Loučení s předškoláky a oslava dne otců

Rok se s rokem sešel a naši nejstarší kamarádi, předškoláci, půjdou po prázdninách do školy.

Také proto jsme se v úterý 16. 6. sešli, abychom se s nimi, jak se patří, rozloučili, ověnčili šerpami a předali jim drobné dárečky. Už tradičně v rámci vyřazování předškoláků z naší školky proběhl také Den otců.

Děti tatínkům zazpívaly a zarecitovaly básničku, předaly vyrobené dárečky, společně si zasoutěžily a zbyl také čas na ochutnání dobrot, které připravily hodné maminky. Na úplný závěr si všichni pochutnaly na vlastnoručně opečených buřtících.

Doufáme, že se všem naše závěrečná akce v tomto školním roce líbila, všem dětem i jejich rodičům přejeme pohodové prázdniny a dětem, které půjdou do školy, ať se jim tam líbí!