Loučení s předškoláky a oslava dne otců

Rok se s rokem sešel a naši nejstarší kamarádi, předškoláci, půjdou po prázdninách do školy.

Také proto jsme se v úterý 16. 6. sešli, abychom se s nimi, jak se patří, rozloučili, ověnčili šerpami a předali jim drobné dárečky. Už tradičně v rámci vyřazování předškoláků z naší školky proběhl také Den otců.

Děti tatínkům zazpívaly a zarecitovaly básničku, předaly vyrobené dárečky, společně si zasoutěžily a zbyl také čas na ochutnání dobrot, které připravily hodné maminky. Na úplný závěr si všichni pochutnaly na vlastnoručně opečených buřtících.

Doufáme, že se všem naše závěrečná akce v tomto školním roce líbila, všem dětem i jejich rodičům přejeme pohodové prázdniny a dětem, které půjdou do školy, ať se jim tam líbí!

6.5.2019 13:29:11

s vystoupením našich dětí 1. stupně a mateřské školy proběhne 24.5. v 16 hod v Arše.

2.5.2019 15:25:41

od 27.7. do 10.8. pro žáky 5. - 9. třídy. Příjem přihlášek do 15. května!