HLEDAJÍ SE POMOCNÍCI PRO LEGORPOJEKT

Nejen malí stavitelé jsou na Legoprojektu vítaní. I ti starší a zkušenější zde najdou své místo a příležitost se do Legoprojektu zapojit.

Můžete se do Legoprojektu přihlásit jako pomocníci. Najde se tu celá řada činností a druhů pomoci. Lze si vybrat tu, která Vám bude vyhovovat, jak časově, tak typem činnosti. Níže je uvedený přehled a popis základních druhů pomoci a také registrační formulář pro pomocníky.

TIP: Pro rodinné příslušníky

Pro rodinné příslušníky je příhodnou variantou pomoci v roli "stavebního instruktora", kdy máte možnost být spolu s vašimi dětmi (vnuky či sourozenci), účastnit se stavby a přispět svojí pomocí na průběhu Legoprojektu.

TIP: Pro nadšence lega

Zde může být lákavou výzvou zapojit se do tzv. "bouracích prací", kdy se veškeré lego-stavebnice znovu stavějí a kostičky kontrolují.

Základní popis jednotlivých prací:

přípravné práce

středa 1. února 17:00 - 21:00

Jedná se o připravení místností, kde bude Legoprojekt probíhat. Převážně se jedná o manuální práce, nošení, stěhování a montování.

bourací práce

neděle 5. února 16:00 - 20:00

Cílem této práce je rozebrat postavené městečko, znovu postavit (pro kontrolu) a nakonec vše vpořádku uklidit a sbalit.

stavební instruktoři

čtvrtek 2. února 13:00 - 19:00

pátek 3. února15:00 - 19:00

sobota 4. února 15:00 - 19:00

Každý stavební instruktor se věnuje dětem kolem svého stavebního stolu (tzn. cca čtyřem dětem). Tento vedoucí pomáhá dětem při stavbě, pokud to potřebují, dohlíží na ně a kontroluje, zda vše probíhá tak, jak má. Sám může také stavět...

Občerstvení

čtvrtek 2. února 17:00

pátek 3. února 17:00

sobota 4. února 17:00

neděle 5. února 14:30

Občerstvení je třeba připravit na každý den Legoprojektu. Během prvních tří stavěcích dní se jedná o svačinu pro cca 40 dětí. Na poslední den – nedělní vernisáž, je třeba připravit občerstvení pro větší počet lidí, cca 150. Bližší informace poskytne Markéta Chmelová.

6.5.2019 13:29:11

s vystoupením našich dětí 1. stupně a mateřské školy proběhne 24.5. v 16 hod v Arše.

2.5.2019 15:25:41

od 27.7. do 10.8. pro žáky 5. - 9. třídy. Příjem přihlášek do 15. května!