HLEDAJÍ SE POMOCNÍCI PRO LEGORPOJEKT

Nejen malí stavitelé jsou na Legoprojektu vítaní. I ti starší a zkušenější zde najdou své místo a příležitost se do Legoprojektu zapojit.

Můžete se do Legoprojektu přihlásit jako pomocníci. Najde se tu celá řada činností a druhů pomoci. Lze si vybrat tu, která Vám bude vyhovovat, jak časově, tak typem činnosti. Níže je uvedený přehled a popis základních druhů pomoci a také registrační formulář pro pomocníky.

TIP: Pro rodinné příslušníky

Pro rodinné příslušníky je příhodnou variantou pomoci v roli "stavebního instruktora", kdy máte možnost být spolu s vašimi dětmi (vnuky či sourozenci), účastnit se stavby a přispět svojí pomocí na průběhu Legoprojektu.

TIP: Pro nadšence lega

Zde může být lákavou výzvou zapojit se do tzv. "bouracích prací", kdy se veškeré lego-stavebnice znovu stavějí a kostičky kontrolují.

Základní popis jednotlivých prací:

přípravné práce

středa 1. února 17:00 - 21:00

Jedná se o připravení místností, kde bude Legoprojekt probíhat. Převážně se jedná o manuální práce, nošení, stěhování a montování.

bourací práce

neděle 5. února 16:00 - 20:00

Cílem této práce je rozebrat postavené městečko, znovu postavit (pro kontrolu) a nakonec vše vpořádku uklidit a sbalit.

stavební instruktoři

čtvrtek 2. února 13:00 - 19:00

pátek 3. února15:00 - 19:00

sobota 4. února 15:00 - 19:00

Každý stavební instruktor se věnuje dětem kolem svého stavebního stolu (tzn. cca čtyřem dětem). Tento vedoucí pomáhá dětem při stavbě, pokud to potřebují, dohlíží na ně a kontroluje, zda vše probíhá tak, jak má. Sám může také stavět...

Občerstvení

čtvrtek 2. února 17:00

pátek 3. února 17:00

sobota 4. února 17:00

neděle 5. února 14:30

Občerstvení je třeba připravit na každý den Legoprojektu. Během prvních tří stavěcích dní se jedná o svačinu pro cca 40 dětí. Na poslední den – nedělní vernisáž, je třeba připravit občerstvení pro větší počet lidí, cca 150. Bližší informace poskytne Markéta Chmelová.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.