Krizové opatření vlády

Milí rodiče,

na základě krizového opatření Vlády ČR platí s účinností od 12. října do 25. října 2020 následující nařízení:

• Bez omezení

1. stupeň ZŠ

• Režim jako doposud (děti chodí normálně do školy, roušky jen ve společných prostorech, bez zpěvu).

• Zrušena výuka plavání, platí rozvrh s běžným tělocvikem (třídní učitelé rozvrh rozešlou). Po skončení kurzu bude vrácena poměrná částka za odpadlé lekce. Za příznivého počasí chodíme ven, myslete na to prosím při oblékání děti, vč. cvičebního úboru.

• Drobné úpravy v odchodech na obědy.

2. stupeň ZŠ – střídavá výuka

• Skupiny (6. + 7. ročník a 8. + 9. ročník) se střídají po týdnech. Jedna skupina chodí do školy, druhá se učí distančně.

• Od pondělí 12.10. mají 6.A, 7.A prezenční výuku ve škole, 8.A, 9.A distančně z domova.

• Od pondělí 19.10. mají 6.A, 7.A distanční výuku z domova, 8.A, 9.A prezenčně ve škole.

• Rozvrh hodin prezenční výuky mírně upraven. Třídní učitelé upravené rozvrhy rozešlou.

• Distanční výuka podle upraveného rozvrhu. V neděli před týdnem distanční výuky zadají jednotliví vyučující na Teams pokyny k online výuce jejich předmětu (kdy se setká celá třída, kdy skupiny apod.)

• Roušky po celou dobu pobytu ve škole, bez zpěvu, zákaz tělocviku.

• Povinně volitelné předměty mají žáci pouze při prezenční výuce, sportovní hry zrušeny.

• Pro některé žáky se specifickými vzdělávacími potřebami upraven režim distanční výuky, informace předají třídní učitelé.

• Obědy všem žákům na distanční výuce hromadně odhlásíme. Děti mají možnost oběd odebrat. V takovém případě si přes portál oběd individuálně přihlaste. Výdej do podepsaného jídlonoše, přesně v 11:45 venkovním okénkem u jídelny (vstup brankou u kostela).

• Ping pong o velké přestávce zrušen.

• Kroužek francouzštiny online.

Školní družina

• Režim jako dosud (provoz neomezen, děti mají roušky po celou dobu pobytu uvnitř budovy).

• Jsou zrušeny.

• Kroužek francouzštiny online.

Školní klub

• Zrušen.

Podzimní prázdniny budou celý týden 26. – 30. října.

10.9.2021 10:44:40

se uskuteční v úterý 14.9., první stupeň od 16:00 hod, druhý stupeň od 16:30 hod.

13.8.2021 10:47:27

Nezapomeňte si prosím nastavit trvalé platby na nový školní rok.

21.6.2021 10:37:30

k přijetí na střední školy. Všichni se dostali tam, kam chtěli, což je skvělé!

18.6.2021 9:06:10

Za člena školské rady byla rodiči zvolena paní Světlana Bunčeková.

4.6.2021 8:12:09

na nový školní rok. Budeme velmi rádi, pokud se zapojíte do dárcovské akce.