Krizové opatření vlády

Milí rodiče,

na základě krizového opatření Vlády ČR platí s účinností od 12. října do 25. října 2020 následující nařízení:

• Bez omezení

1. stupeň ZŠ

• Režim jako doposud (děti chodí normálně do školy, roušky jen ve společných prostorech, bez zpěvu).

• Zrušena výuka plavání, platí rozvrh s běžným tělocvikem (třídní učitelé rozvrh rozešlou). Po skončení kurzu bude vrácena poměrná částka za odpadlé lekce. Za příznivého počasí chodíme ven, myslete na to prosím při oblékání děti, vč. cvičebního úboru.

• Drobné úpravy v odchodech na obědy.

2. stupeň ZŠ – střídavá výuka

• Skupiny (6. + 7. ročník a 8. + 9. ročník) se střídají po týdnech. Jedna skupina chodí do školy, druhá se učí distančně.

• Od pondělí 12.10. mají 6.A, 7.A prezenční výuku ve škole, 8.A, 9.A distančně z domova.

• Od pondělí 19.10. mají 6.A, 7.A distanční výuku z domova, 8.A, 9.A prezenčně ve škole.

• Rozvrh hodin prezenční výuky mírně upraven. Třídní učitelé upravené rozvrhy rozešlou.

• Distanční výuka podle upraveného rozvrhu. V neděli před týdnem distanční výuky zadají jednotliví vyučující na Teams pokyny k online výuce jejich předmětu (kdy se setká celá třída, kdy skupiny apod.)

• Roušky po celou dobu pobytu ve škole, bez zpěvu, zákaz tělocviku.

• Povinně volitelné předměty mají žáci pouze při prezenční výuce, sportovní hry zrušeny.

• Pro některé žáky se specifickými vzdělávacími potřebami upraven režim distanční výuky, informace předají třídní učitelé.

• Obědy všem žákům na distanční výuce hromadně odhlásíme. Děti mají možnost oběd odebrat. V takovém případě si přes portál oběd individuálně přihlaste. Výdej do podepsaného jídlonoše, přesně v 11:45 venkovním okénkem u jídelny (vstup brankou u kostela).

• Ping pong o velké přestávce zrušen.

• Kroužek francouzštiny online.

Školní družina

• Režim jako dosud (provoz neomezen, děti mají roušky po celou dobu pobytu uvnitř budovy).

• Jsou zrušeny.

• Kroužek francouzštiny online.

Školní klub

• Zrušen.

Podzimní prázdniny budou celý týden 26. – 30. října.

26.3.2021 13:21:47

Chcete pracovat v mladé progresivní škole a stát se trvalou součástí našeho týmu? Hledáme angličtináře! Dvouoborovost předností, nikoliv podmínkou. Životopis a krátký motivační dopis posílejte na adresu kancelar@skola-noe.cz

24.3.2021 14:54:11

Prosíme, pokud jste si dosud nerezervovali termín k zápisu a pohovoru s paní učitelkou, učiňte tak do uvedených termínů.

18.3.2021 8:04:03

Slavnostní vyhlášení nejlepších žákovských projektů proběhne v neděli 28.3. od 18 hod na Facebooku projektu Komenský 2020.

16.3.2021 10:21:05

Ředitelka školy vyhlašuje zápis do 1. ročníku na školní rok 2021-22 ve dnech 5. - 7. dubna 2021.

11.3.2021 8:51:20

Dochází k úpravě termínů jednotných přijímacích zkoušek na střední školy a víceletá gymnázia.