Krizové opatření vlády

Milí rodiče,

na základě krizového opatření Vlády ČR platí s účinností od 12. října do 25. října 2020 následující nařízení:

• Bez omezení

1. stupeň ZŠ

• Režim jako doposud (děti chodí normálně do školy, roušky jen ve společných prostorech, bez zpěvu).

• Zrušena výuka plavání, platí rozvrh s běžným tělocvikem (třídní učitelé rozvrh rozešlou). Po skončení kurzu bude vrácena poměrná částka za odpadlé lekce. Za příznivého počasí chodíme ven, myslete na to prosím při oblékání děti, vč. cvičebního úboru.

• Drobné úpravy v odchodech na obědy.

2. stupeň ZŠ – střídavá výuka

• Skupiny (6. + 7. ročník a 8. + 9. ročník) se střídají po týdnech. Jedna skupina chodí do školy, druhá se učí distančně.

• Od pondělí 12.10. mají 6.A, 7.A prezenční výuku ve škole, 8.A, 9.A distančně z domova.

• Od pondělí 19.10. mají 6.A, 7.A distanční výuku z domova, 8.A, 9.A prezenčně ve škole.

• Rozvrh hodin prezenční výuky mírně upraven. Třídní učitelé upravené rozvrhy rozešlou.

• Distanční výuka podle upraveného rozvrhu. V neděli před týdnem distanční výuky zadají jednotliví vyučující na Teams pokyny k online výuce jejich předmětu (kdy se setká celá třída, kdy skupiny apod.)

• Roušky po celou dobu pobytu ve škole, bez zpěvu, zákaz tělocviku.

• Povinně volitelné předměty mají žáci pouze při prezenční výuce, sportovní hry zrušeny.

• Pro některé žáky se specifickými vzdělávacími potřebami upraven režim distanční výuky, informace předají třídní učitelé.

• Obědy všem žákům na distanční výuce hromadně odhlásíme. Děti mají možnost oběd odebrat. V takovém případě si přes portál oběd individuálně přihlaste. Výdej do podepsaného jídlonoše, přesně v 11:45 venkovním okénkem u jídelny (vstup brankou u kostela).

• Ping pong o velké přestávce zrušen.

• Kroužek francouzštiny online.

Školní družina

• Režim jako dosud (provoz neomezen, děti mají roušky po celou dobu pobytu uvnitř budovy).

• Jsou zrušeny.

• Kroužek francouzštiny online.

Školní klub

• Zrušen.

Podzimní prázdniny budou celý týden 26. – 30. října.

21.1.2021 16:17:24

Máme za sebou další nestandardní pololetí a s ním spojené nestandardní vydávání vysvědčení. Věříme, že vysvědčení budou pro vaše děti povzbuzením a motivací k další práci.

19.1.2021 10:01:57

Chcete prozkoumat základy křesťanství? Máte možnost zúčastnit se online kurzu.

4.1.2021 13:18:53

se z důvodu epidemiologické situace odkládá. O případném otevření vás budeme informovat.

31.12.2020 10:08:29

Do školy se vrací první a druhý ročník, ostatní ročníky se vzdělávají distančně. Rozvrhy a doplňující informace zašlou třídní učitelé emailem. Rozvrhy jsou podobné jako 18. – 30.11., s mírnými úpravami.

21.12.2020 11:25:40

Přejeme vám krásné Vánoce a pokojný nový rok.