Klub předškolák

O co jde?

Hravé lekce přípravy na vstup do školy!

Každá lekce je motivována klasickou pohádkou (O veliké řepě, O perníkové chaloupce, Dvanáct měsíčků ...).

Na základě pohádky pak děti procházejí aktivitami , které je vedou k rozvoji grafomotoriky a matematických představ. Na aktivitách k pohádce probíhá trénink řečových dovedností, sluchové a zrakové paměti.

Zapojením do aktivit se děti přirozeně učí také sociálním dovednostem (slušné chování a dodržování pravidel) a pracovním návykům jako soustředěnost, organizace pracovního místa apod.

Pro koho je kroužek určen?

Kroužek je určen předškolákům, kteří se chystají v dubnu 2019 k zápisu.

Termíny a čas

Každý čtvrtek 15:15 - 16:00 hod

Kroužek běží od 17. ledna do 21. března 2019. (Ve čtvrtek 7. 2. o jarních prázdninách kroužek není.)

Přihlášky

Přihlášky můžete od 3. 12. 2018 přinést do kanceláře školy v čase 8:00 až 13:30 nebo zaslat elektronicky na adresu kancelar@skola-noe.cz. Přihláška Předškolák

Prosíme, neposílejte přihlášky dříve, nebudou přijaty! Děkujeme!

Cena a platba

200,- Kč za kroužek - platbu posílejte až po potvrzení přijetí dítěte (1. týden v lednu oznámíme e-mailem).

Uhraďte ve prospěch účtu: 2200446559/2010 Fio banka, a.s.

Variabilní symbol: 51 a dále rodné číslo dítěte bez čísla za lomítkem.

Do zprávy pro příjemce prosím uveďte jméno a příjmení dítěte.

Co si nosit na kroužek

Přezůvky.

Pastelky - ořezané, silné, trojhranné, stačí základní balení 6 barev.

Obyčejnou tužku - ořezanou, silnou, trojhrannou.

Kdo vede kroužek?

Kroužek povede paní učitelka 1. stupně ZŠ.

Foto z předchozích ročníků Klubu předškolák

4.4.2019 8:18:33

se uskuteční 2. a 3. května 2019

1.4.2019 16:30:11

Zveme vás na družinové odpoledne s výrobou velikonočních věnců v čase 15 - 17 hod.