Karneval

Již počtvrté jsme pořádaly pro děti ze školky a školy NOE a jejich rodiče karneval, a tak jako vždy byly zvány i děti z široké veřejnosti. Tentokrát se konal v neděli 8.2.2015. Jako obvykle nesměl chybět Noe se svým již tradičním songem a tancem, ale tentokrát ho nedoprovázel klaun, nýbrž  jeho kamarádka moucha. Jako vždy děti na karneval dorazily v kostýmech různých zvířátek. Byl to karneval jak má být. Nechyběly písničky, tanec, balonky, legrace, ani stanoviště, za které si mohly děti vysloužit sladkou odměnu. Také jsme oslavily čtvrté "narozeniny Noeho", který dostal dort a rozdělil se o něj s dětmi. Už teď se těšíme na příští pátý ročník karnevalu.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.