Karneval

Již počtvrté jsme pořádaly pro děti ze školky a školy NOE a jejich rodiče karneval, a tak jako vždy byly zvány i děti z široké veřejnosti. Tentokrát se konal v neděli 8.2.2015. Jako obvykle nesměl chybět Noe se svým již tradičním songem a tancem, ale tentokrát ho nedoprovázel klaun, nýbrž  jeho kamarádka moucha. Jako vždy děti na karneval dorazily v kostýmech různých zvířátek. Byl to karneval jak má být. Nechyběly písničky, tanec, balonky, legrace, ani stanoviště, za které si mohly děti vysloužit sladkou odměnu. Také jsme oslavily čtvrté "narozeniny Noeho", který dostal dort a rozdělil se o něj s dětmi. Už teď se těšíme na příští pátý ročník karnevalu.

6.5.2019 13:29:11

s vystoupením našich dětí 1. stupně a mateřské školy proběhne 24.5. v 16 hod v Arše.

2.5.2019 15:25:41

od 27.7. do 10.8. pro žáky 5. - 9. třídy. Příjem přihlášek do 15. května!