Karneval

Již počtvrté jsme pořádaly pro děti ze školky a školy NOE a jejich rodiče karneval, a tak jako vždy byly zvány i děti z široké veřejnosti. Tentokrát se konal v neděli 8.2.2015. Jako obvykle nesměl chybět Noe se svým již tradičním songem a tancem, ale tentokrát ho nedoprovázel klaun, nýbrž  jeho kamarádka moucha. Jako vždy děti na karneval dorazily v kostýmech různých zvířátek. Byl to karneval jak má být. Nechyběly písničky, tanec, balonky, legrace, ani stanoviště, za které si mohly děti vysloužit sladkou odměnu. Také jsme oslavily čtvrté "narozeniny Noeho", který dostal dort a rozdělil se o něj s dětmi. Už teď se těšíme na příští pátý ročník karnevalu.

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.

21.1.2021 16:17:24

Máme za sebou další nestandardní pololetí a s ním spojené nestandardní vydávání vysvědčení. Věříme, že vysvědčení budou pro vaše děti povzbuzením a motivací k další práci.

19.1.2021 10:01:57

Chcete prozkoumat základy křesťanství? Máte možnost zúčastnit se online kurzu.