Karneval

Již počtvrté jsme pořádaly pro děti ze školky a školy NOE a jejich rodiče karneval, a tak jako vždy byly zvány i děti z široké veřejnosti. Tentokrát se konal v neděli 8.2.2015. Jako obvykle nesměl chybět Noe se svým již tradičním songem a tancem, ale tentokrát ho nedoprovázel klaun, nýbrž  jeho kamarádka moucha. Jako vždy děti na karneval dorazily v kostýmech různých zvířátek. Byl to karneval jak má být. Nechyběly písničky, tanec, balonky, legrace, ani stanoviště, za které si mohly děti vysloužit sladkou odměnu. Také jsme oslavily čtvrté "narozeniny Noeho", který dostal dort a rozdělil se o něj s dětmi. Už teď se těšíme na příští pátý ročník karnevalu.

13.9.2018 13:04:07

Školní družina NOE ve spolupráci se Salesiánským klubem mládeže zve děti i rodiče v pátek 5.10. od 14:30 do 16:00 hod ke strávení příjemného a zábavného odpoledne.

6.9.2018 9:15:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka v úterý 18.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 12 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)