Karneval

Na začátku nás všechny přivítali Noe a Šašek coby průvodci a vtáhli nás do karnevalového veselí. Diskotéku sřídaly různé hry a soutěže, například tanec na novinách, opičí dráha, chůze na dětských chůdách, házení míčků do lví tlamy nebo ručkování po laně. Na závěr si děti spolu s Noem zatančily slavný "Noeho tanec". Děti si kromě zážitků odnášely také sladkou odměnu a medaili.

Videa z karnevalu

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.