Juráška 2016

Středa a čtvrtek

Ve středu nám krásně zachumelilo. Třetí, odpočinkový den, jsme odpoledne nelyžovali. Jedna skupina se vydala na vysokohorskou túru směr polské hranice a Čihalka. Druhá skupina se vydala bobovat. Večer pro drsňáky večerní lyžování.

Čtvrteční dopoledne byl poslední trénink před závody. Odpoledne jsme absolvovali profi-obří slalom. Večer vyhodnocení a diskotéka.

Úterý

Zaznamenáváme velké pokroky. Ti, co se ještě včera báli na vlek, si dnes jízdu užívali. Začátečníci, kteří stáli včera poprvé na lyžích, dnes zatočili na obě strany, sjeli malý kopeček a zastavili. Staří matadoři si vylepšovali svůj carvingový styl, učili se odšlapovat do kopce. Fandíme jim a trochu závidíme. My bychom se to v tak krátkém čase nenaučili ani náhodou.

Sníh v noci trochu padal. Ale v Pardubicích byla nadílka zřejmě větší. Tady připadlo do 5 cm přírodního sněhu. Technického je naštěstí dost.

Neděle a pondělí

Letos jsme dojeli bez nehody. Zpočátku někteří účastníci zájezdu spustili paniku, že nemají lyže, lyžáky, a jiné nezbytnosti. Nutno podotknout, že se do skupiny hledačů přidali i učitelé. Po večeři se zázračně všechno našlo, mohli jsme tedy ráno bez obtíží vyrazit na svah. Sněhu je dost, úraz žádný. Kéž by nám to vydrželo.

14.1.2019 11:05:27

proběhne ve středu 13. února 2019 od 14 do 16 hod. Srdečně zveme rodiče a příznivce školy!

21.12.2018 11:28:31

Hravost, vytrvalost a medvědí sílu do roku 2019 přejí zaměstnanci školy NOE.

13.12.2018 11:54:17

Katolická farnost vás srdečně zve odpoledne 23. prosince do ČSOB pojišťovna arény na hokejový zápas a následující bruslení.