Juráška 2016

Středa a čtvrtek

Ve středu nám krásně zachumelilo. Třetí, odpočinkový den, jsme odpoledne nelyžovali. Jedna skupina se vydala na vysokohorskou túru směr polské hranice a Čihalka. Druhá skupina se vydala bobovat. Večer pro drsňáky večerní lyžování.

Čtvrteční dopoledne byl poslední trénink před závody. Odpoledne jsme absolvovali profi-obří slalom. Večer vyhodnocení a diskotéka.

Úterý

Zaznamenáváme velké pokroky. Ti, co se ještě včera báli na vlek, si dnes jízdu užívali. Začátečníci, kteří stáli včera poprvé na lyžích, dnes zatočili na obě strany, sjeli malý kopeček a zastavili. Staří matadoři si vylepšovali svůj carvingový styl, učili se odšlapovat do kopce. Fandíme jim a trochu závidíme. My bychom se to v tak krátkém čase nenaučili ani náhodou.

Sníh v noci trochu padal. Ale v Pardubicích byla nadílka zřejmě větší. Tady připadlo do 5 cm přírodního sněhu. Technického je naštěstí dost.

Neděle a pondělí

Letos jsme dojeli bez nehody. Zpočátku někteří účastníci zájezdu spustili paniku, že nemají lyže, lyžáky, a jiné nezbytnosti. Nutno podotknout, že se do skupiny hledačů přidali i učitelé. Po večeři se zázračně všechno našlo, mohli jsme tedy ráno bez obtíží vyrazit na svah. Sněhu je dost, úraz žádný. Kéž by nám to vydrželo.

15.10.2020 8:52:04

Přihlášky pro žáky, kteří konají talentové zkoušky, budou od pondělí k vyzvednutí v kanceláři školy.

13.10.2020 10:40:35

od středy 14. října do 1. listopadu 2020. Mateřská škola funguje bez omezení.

9.10.2020 14:30:39

Milí rodiče, na základě krizového opatření Vlády ČR platí s účinností od 12. října do 25. října 2020 následující nařízení.

22.9.2020 13:34:33

Zpřísnili jsme opatření v hodinách hudební a tělesné výchovy, abychom omezili šíření virů.

17.9.2020 15:10:34

platí od pátku 18.9. pro žáky druhého stupně i během výuky.