Jaro - sběr, brigáda, bazárek

Jaro je tu! A s ním hned tři skvělé příležitosti, jak podpořit školu NOE!

Sběr papíru 12. - 13. dubna

7 – 17 hod
do kontejneru ve dvoře školy

Za získané peníze plánujeme tentokrát pořídit 1. školní kytaru (dosud se využívaly soukromé), která se uplatní jak při hudební výchově, tak na školních akcích typu škola v přírodě, loučení se školním rokem aj.

Proto vás prosíme, odkládejte papír již nyní a naplňme krásně kontejner jako při posledním úspěšném sběru!

Dobrovolná jarní brigáda 22. dubna

16 - 19 hod

Oceníme sílu tatínků a žáků 5. a 6. třídy při jarní brigádě na zahradě školky a družiny Noe.

Svaly uplatníte při výměně písku v pískovišti. Šikovnost při upevnění nové plachty na plot. A ořezání habrů potřebuje také vaši páru :-)

Kdo by měl zájem odvézt si starý písek, ať se přihlásí v kanceláři školy.

Májový bazárek 20. května

14 - 18 hod

Děláte doma jarní úklid? Nevyhazujte sportovní věci pro děti, zachovalé hračky, zkrátka vše, co by ještě mohly užít jiné děti! Věnujte užitečné věci pro děti do májového bazárku ve dnech 16. - 19. května.

Navštivte MÁJOVÝ BAZÁREK 20. května, kde můžete za drobný peníz nakoupit a podpořit tak školu Noe.

6.5.2019 13:29:11

s vystoupením našich dětí 1. stupně a mateřské školy proběhne 24.5. v 16 hod v Arše.

2.5.2019 15:25:41

od 27.7. do 10.8. pro žáky 5. - 9. třídy. Příjem přihlášek do 15. května!