iPady ve výuce

Jedna prima zpráva.
Po dobu šesti měsíců budeme testovat několik iPadů od firmy APPLE. Naše škola chce vychovávat a vzdělávat své žáky za pomoci nejnovějších výukových metod a nástrojů. Konkrétně nás oslovil celosvětový program firmy APPLE nazvaný "iPady do škol". Díky desítkám tisíc aplikací, věnovaným vzdělávání na různých úrovních, mohou děti prvního i druhého stupně rozvinout svůj potenciál. K tomu, co se děti učí, budou moci využít i tyto HI-TECH technologie, iPady pomohou také dětem se speciálními vzdělávacími potřebami.
Jako škola jsme obdrželi od jednoho našeho významného sponzora první dva iPady, které hned začneme testovat ve výuce. Zároveň projdeme v nejbližších týdnech i specializovaným školením jak využít iPady a jak s nimi učit.  V této oblasti jsme na začátku dlouhé cesty, ale i cesta je cíl a my na ni chceme s našimi žáky vyrazit.
Pokud se následně rozhodneme tuto super technologii využít, máme od toho samého sponzora příslib dalších několika iPadů. Nicméně, pokud by kdokoliv z vás cítil, že chce naší škole pomoci s nákupem dalších iPadů, budeme velice vděčni za jakýkoliv peněžní dar, který bude ze 100% využit pro tuto naši konkrétní potřebu.
Moc děkujeme našim partnerům a dárcům za jejich přízeň a otevřená srdce. Velice si vás vážíme.

21.1.2021 16:17:24

Máme za sebou další nestandardní pololetí a s ním spojené nestandardní vydávání vysvědčení. Věříme, že vysvědčení budou pro vaše děti povzbuzením a motivací k další práci.

19.1.2021 10:01:57

Chcete prozkoumat základy křesťanství? Máte možnost zúčastnit se online kurzu.

4.1.2021 13:18:53

se z důvodu epidemiologické situace odkládá. O případném otevření vás budeme informovat.

31.12.2020 10:08:29

Do školy se vrací první a druhý ročník, ostatní ročníky se vzdělávají distančně. Rozvrhy a doplňující informace zašlou třídní učitelé emailem. Rozvrhy jsou podobné jako 18. – 30.11., s mírnými úpravami.

21.12.2020 11:25:40

Přejeme vám krásné Vánoce a pokojný nový rok.