iPady ve výuce

Jedna prima zpráva.
Po dobu šesti měsíců budeme testovat několik iPadů od firmy APPLE. Naše škola chce vychovávat a vzdělávat své žáky za pomoci nejnovějších výukových metod a nástrojů. Konkrétně nás oslovil celosvětový program firmy APPLE nazvaný "iPady do škol". Díky desítkám tisíc aplikací, věnovaným vzdělávání na různých úrovních, mohou děti prvního i druhého stupně rozvinout svůj potenciál. K tomu, co se děti učí, budou moci využít i tyto HI-TECH technologie, iPady pomohou také dětem se speciálními vzdělávacími potřebami.
Jako škola jsme obdrželi od jednoho našeho významného sponzora první dva iPady, které hned začneme testovat ve výuce. Zároveň projdeme v nejbližších týdnech i specializovaným školením jak využít iPady a jak s nimi učit.  V této oblasti jsme na začátku dlouhé cesty, ale i cesta je cíl a my na ni chceme s našimi žáky vyrazit.
Pokud se následně rozhodneme tuto super technologii využít, máme od toho samého sponzora příslib dalších několika iPadů. Nicméně, pokud by kdokoliv z vás cítil, že chce naší škole pomoci s nákupem dalších iPadů, budeme velice vděčni za jakýkoliv peněžní dar, který bude ze 100% využit pro tuto naši konkrétní potřebu.
Moc děkujeme našim partnerům a dárcům za jejich přízeň a otevřená srdce. Velice si vás vážíme.

26.3.2021 13:21:47

Chcete pracovat v mladé progresivní škole a stát se trvalou součástí našeho týmu? Hledáme angličtináře! Dvouoborovost předností, nikoliv podmínkou. Životopis a krátký motivační dopis posílejte na adresu kancelar@skola-noe.cz

24.3.2021 14:54:11

Prosíme, pokud jste si dosud nerezervovali termín k zápisu a pohovoru s paní učitelkou, učiňte tak do uvedených termínů.

18.3.2021 8:04:03

Slavnostní vyhlášení nejlepších žákovských projektů proběhne v neděli 28.3. od 18 hod na Facebooku projektu Komenský 2020.

16.3.2021 10:21:05

Ředitelka školy vyhlašuje zápis do 1. ročníku na školní rok 2021-22 ve dnech 5. - 7. dubna 2021.

11.3.2021 8:51:20

Dochází k úpravě termínů jednotných přijímacích zkoušek na střední školy a víceletá gymnázia.