iPady ve výuce

Jedna prima zpráva.
Po dobu šesti měsíců budeme testovat několik iPadů od firmy APPLE. Naše škola chce vychovávat a vzdělávat své žáky za pomoci nejnovějších výukových metod a nástrojů. Konkrétně nás oslovil celosvětový program firmy APPLE nazvaný "iPady do škol". Díky desítkám tisíc aplikací, věnovaným vzdělávání na různých úrovních, mohou děti prvního i druhého stupně rozvinout svůj potenciál. K tomu, co se děti učí, budou moci využít i tyto HI-TECH technologie, iPady pomohou také dětem se speciálními vzdělávacími potřebami.
Jako škola jsme obdrželi od jednoho našeho významného sponzora první dva iPady, které hned začneme testovat ve výuce. Zároveň projdeme v nejbližších týdnech i specializovaným školením jak využít iPady a jak s nimi učit.  V této oblasti jsme na začátku dlouhé cesty, ale i cesta je cíl a my na ni chceme s našimi žáky vyrazit.
Pokud se následně rozhodneme tuto super technologii využít, máme od toho samého sponzora příslib dalších několika iPadů. Nicméně, pokud by kdokoliv z vás cítil, že chce naší škole pomoci s nákupem dalších iPadů, budeme velice vděčni za jakýkoliv peněžní dar, který bude ze 100% využit pro tuto naši konkrétní potřebu.
Moc děkujeme našim partnerům a dárcům za jejich přízeň a otevřená srdce. Velice si vás vážíme.

10.9.2021 10:44:40

se uskuteční v úterý 14.9., první stupeň od 16:00 hod, druhý stupeň od 16:30 hod.

13.8.2021 10:47:27

Nezapomeňte si prosím nastavit trvalé platby na nový školní rok.

21.6.2021 10:37:30

k přijetí na střední školy. Všichni se dostali tam, kam chtěli, což je skvělé!

18.6.2021 9:06:10

Za člena školské rady byla rodiči zvolena paní Světlana Bunčeková.

4.6.2021 8:12:09

na nový školní rok. Budeme velmi rádi, pokud se zapojíte do dárcovské akce.