Exkurze do nemocnice

Ve čtvrtek 4.6. 2015 jsme se vydaly na velmi zajímavou exkurzy do pardubické nemocnice.

Provázely nás hadroví kamarádi a my se od nich dozvídaly spoustu zajímavých věcí. Děti byly rozděleny na dvě skupiny. Starší děti navštívily oddělení dětské chirurgie a mladší děti putovaly na dětské oddělení.  Díky jedné statečné kamarádce ze školky jsme na vlastní oči viděly, jak vzniká na ruce sádra. Děti se také dozvěděly, co čeká dětské pacienty před operací i po ní. Prohlédly jsme si ordinaci i lůžkové oddělení.  Na závěr jsme si povídaly o tom, z čeho se skládá lidské tělo, a jak se o něj správně starat.

13.9.2018 13:04:07

Školní družina NOE ve spolupráci se Salesiánským klubem mládeže zve děti i rodiče v pátek 5.10. od 14:30 do 16:00 hod ke strávení příjemného a zábavného odpoledne.

6.9.2018 9:15:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka v úterý 18.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 12 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)