Exkurze do nemocnice

Ve čtvrtek 4.6. 2015 jsme se vydaly na velmi zajímavou exkurzy do pardubické nemocnice.

Provázely nás hadroví kamarádi a my se od nich dozvídaly spoustu zajímavých věcí. Děti byly rozděleny na dvě skupiny. Starší děti navštívily oddělení dětské chirurgie a mladší děti putovaly na dětské oddělení.  Díky jedné statečné kamarádce ze školky jsme na vlastní oči viděly, jak vzniká na ruce sádra. Děti se také dozvěděly, co čeká dětské pacienty před operací i po ní. Prohlédly jsme si ordinaci i lůžkové oddělení.  Na závěr jsme si povídaly o tom, z čeho se skládá lidské tělo, a jak se o něj správně starat.

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!