Exkurze do nemocnice

Ve čtvrtek 4.6. 2015 jsme se vydaly na velmi zajímavou exkurzy do pardubické nemocnice.

Provázely nás hadroví kamarádi a my se od nich dozvídaly spoustu zajímavých věcí. Děti byly rozděleny na dvě skupiny. Starší děti navštívily oddělení dětské chirurgie a mladší děti putovaly na dětské oddělení.  Díky jedné statečné kamarádce ze školky jsme na vlastní oči viděly, jak vzniká na ruce sádra. Děti se také dozvěděly, co čeká dětské pacienty před operací i po ní. Prohlédly jsme si ordinaci i lůžkové oddělení.  Na závěr jsme si povídaly o tom, z čeho se skládá lidské tělo, a jak se o něj správně starat.

2.4.2020 12:23:20

je k dispozici v úředních hodinách nebo po telefonické domluvě.

24.3.2020 17:53:45

Veškeré informace a formuláře pro zápis bez přítomnosti dětí.

11.3.2020 13:27:41

zůstane ve stejném termínu 1.4.2020. Jen s organizačními úpravami. Instrukce zveřejníme v příštím týdnu.