Exkurze do nemocnice

Ve čtvrtek 4.6. 2015 jsme se vydaly na velmi zajímavou exkurzy do pardubické nemocnice.

Provázely nás hadroví kamarádi a my se od nich dozvídaly spoustu zajímavých věcí. Děti byly rozděleny na dvě skupiny. Starší děti navštívily oddělení dětské chirurgie a mladší děti putovaly na dětské oddělení.  Díky jedné statečné kamarádce ze školky jsme na vlastní oči viděly, jak vzniká na ruce sádra. Děti se také dozvěděly, co čeká dětské pacienty před operací i po ní. Prohlédly jsme si ordinaci i lůžkové oddělení.  Na závěr jsme si povídaly o tom, z čeho se skládá lidské tělo, a jak se o něj správně starat.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.