Emaily pedagogů

Třídní učitelka 1.A Mgr. Jindřiška Tabačanová tabacanova@skola-noe.cz
Třídní učitelka 2.A Mgr. Kamila Jiráková k.jirakova@skola-noe.cz
Třídní učitelka 3.A Mgr. Evženie Čermáková cermakova@skola-noe.cz
Třídní učitelka 4.A Mgr. Lucie Čermáková l.cermakova@skola-noe.cz
Třídní učitelka 5.A Mgr. Lenka Machová machova@skola-noe.cz
Třídní učitelka 6.A Mgr. Andrea Pražanová prazanova@skola-noe.cz
Třídní učitelka 7.A Ing. Martina Kotasová m.kotasova@skola-noe.cz
Třídní učitelka 8.A Ing. Daniela Čapková d.capkova@skola-noe.cz
Třídní učitelka 9.A Mgr. Pavlína Kalvachova p.kalvachova@skola-noe.cz
Mgr. Jitka Abrahamova abrahamova@skola-noe.cz
Mgr. Marek Líbal m.libal@skola-noe.cz
Mgr. Andrea Pražanová a.prazanova@skola-noe.cz
Denisa Hrdinková

d.hrdinkova@skola-noe.cz

Michelle Foster m.foster@skola-noe.cz
Mgr. Irena Grohmanová grohmanova@skola-noe.cz
Bc. Martin Suchomel, DiS. m.suchomel@skola-noe.cz
Mgr. Michaela Vlková m.vlkova@skola-noe.cz
Mgr. Jan Macek jan.macek@cb.cz
Mgr. Markéta Chmelová chmelova@skola-noe.cz
Vychovatelka ŠD Mgr. Jitka Abrahamova abrahamova@skola-noe.cz
Vychovatelka ŠD Lenka Vernerová, DiS. l.vernerova@skola-noe.cz
Učitelka MŠ Jana Halbrštátová halbrstatova@skola-noe.cz
Učitelka MŠ Marcela Hochmanova hochmanova@skola-noe.cz

newsheader

13.9.2018 13:04:07

Školní družina NOE ve spolupráci se Salesiánským klubem mládeže zve děti i rodiče v pátek 5.10. od 14:30 do 16:00 hod ke strávení příjemného a zábavného odpoledne.

» více

 
6.9.2018 9:15:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka v úterý 18.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 12 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

» více

 
20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)

» více

 
Zobrazit všechny aktuality