Emaily pedagogů

Třídní učitelka 1.A Mgr. Jindřiška Tabačanová tabacanova@skola-noe.cz
Třídní učitelka 2.A Mgr. Kamila Jiráková k.jirakova@skola-noe.cz
Třídní učitelka 3.A Mgr. Evženie Čermáková cermakova@skola-noe.cz
Třídní učitelka 4.A Mgr. Lucie Čermáková l.cermakova@skola-noe.cz
Třídní učitelka 5.A Mgr. Lenka Machová machova@skola-noe.cz
Třídní učitelka 6.A Mgr. Andrea Pražanová prazanova@skola-noe.cz
Třídní učitelka 7.A Ing. Martina Kotasová m.kotasova@skola-noe.cz
Třídní učitelka 8.A Ing. Daniela Čapková d.capkova@skola-noe.cz
Třídní učitelka 9.A Mgr. Pavlína Kalvachova p.kalvachova@skola-noe.cz
Mgr. Jitka Abrahamova abrahamova@skola-noe.cz
Mgr. Marek Líbal m.libal@skola-noe.cz
Denisa Hrdinková

d.hrdinkova@skola-noe.cz

Michelle Foster m.foster@skola-noe.cz
Mgr. Irena Grohmanová grohmanova@skola-noe.cz
Bc. Martin Suchomel, DiS. m.suchomel@skola-noe.cz
Mgr. Michaela Vlková m.vlkova@skola-noe.cz
Mgr. Jan Macek j.macek@skola-noe.cz
Mgr. Markéta Chmelová chmelova@skola-noe.cz
Vychovatelka ŠD Mgr. Jitka Abrahamova abrahamova@skola-noe.cz
Vychovatelka ŠD Lenka Vernerová, DiS. l.vernerova@skola-noe.cz
Učitelka MŠ Jana Halbrštátová halbrstatova@skola-noe.cz
Učitelka MŠ Marcela Hochmanova hochmanova@skola-noe.cz

newsheader

29.11.2018 14:36:06

Vyhlašujeme v naší škole sbírku tvrdého pečiva pro požárem postiženou Apolenku z.s.

» více

 
28.11.2018 16:01:47

Škola NOE je partnerem tohoto plesu, který se koná v sobotu 26. ledna 2019 v Domě techniky. Vstupenky je možné zakoupit v kanceláři školy.

» více

 
28.11.2018 15:57:00

Na návrh školního parlamentu, proběhla ve škole v Duhových ránech v 7.- 9. třídě diskuse o oblečení.

» více

 
Zobrazit všechny aktuality