Duhová rána

Duhové ráno slouží k budování vztahů a postojů. Scházíme se každé ráno na čtvrt hodiny, střídáme setkání celé školy a setkání třídní. Na začátku si většinou společně zazpíváme, následuje cílená aktivita. V té si děti sdělují své zážitky, vyjadřují svoji náladu, dělí se o své radosti a starosti; pomocí drobných her se učí poznat jeden druhého, udělat mu radost; na základě krátkého textu nebo dramatické situace rozebíráme životní hodnoty a postoje. Učíme děti být citlivé, postavit se k životu čelem, stát se dobrým člověkem; věřícím dětem se snažíme pomoci budovat jejich vztah s Bohem. Naše ranní setkání končíme krátkou, dobrovolnou modlitbou.

6.5.2019 13:29:11

s vystoupením našich dětí 1. stupně a mateřské školy proběhne 24.5. v 16 hod v Arše.

2.5.2019 15:25:41

od 27.7. do 10.8. pro žáky 5. - 9. třídy. Příjem přihlášek do 15. května!