Druhé kolo zápisu do MŠ

2. kolo zápisu do mateřské školy

na školní rok 2014/2015

v termínu od 7. do 16. května 2014

Přihláška do mateřské školy je ke stažení na webových stránkách www.skola-noe.cz nebo k vyzvednutí v kanceláři školy. Vyplněnou přihlášku odevzdejte v termínu zápisu do kanceláře školy.

Rodiče, kteří podávali přihlášku již v 1. kole zápisu, nemusí dokládat znovu celou přihlášku, pokud nedošlo ke změně údajů. Stačí, když vyplní žádost, že mají opět zájem o přijetí dítěte.

Podmínky přijetí dítěte:

1.     Dítě je zdravotně způsobilé k docházce do MŠ a podrobilo se povinným očkováním - dokládá se potvrzením obvodního dětského lékaře (viz přihláška).

2.     Dítě přiměřeně zvládá sebeobsluhu - jídlo, oblékání, u dětí mladší tří let plena jen na spaní.

3.     Dítě dosáhne věku tří let do 31. 12. 2014 včetně.

Kritéria přijetí:

Děti budou do mateřské školy přijaty podle těchto kritérií v tomto pořadí:

1. PRIORITA

Rodič dítěte podal přihlášku již v 1. kole zápisu a dítě nebylo přijato.

2. PRIORITA – PÉČE O DÍTĚ
Rodič dítěte není na mateřské dovolené, rodičovské dovolené nebo ji ukončí nejpozději k 31. 12. 2014.

3. PRIORITA – SOUROZENEC
3.1 Sourozenec dítěte je žákem základní školy NOE.
3.2 Sourozenec dítěte navštěvuje mateřskou školu NOE.
3.3 Do mateřské školy NOE se hlásí více sourozenců najednou.

4. PRIORITA – VĚK DÍTĚTE
Starší děti mají přednost před mladšími.

Vzor žádosti o přijetí dítěte v případě, že zákonní zástupci podávali přihlášku již v 1. kole zápisu.

21.5.2018 9:49:47

se uskuteční 11. - 15. června 2018. Do 4. června je možné navrhovat kandidáty z řad rodičů.

21.5.2018 9:44:58

Srdečně vás zveme na vystoupení našich žáků v pátek 25.5. od 16 hod v polabinské Arše.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!