Druhé kolo zápisu

2. kolo zápisu do mateřské školy
na školní rok 2015/2016
v termínu od 1. do 5. června 2015

Přihláška do mateřské školy je ke stažení ZDE nebo k vyzvednutí v kanceláři školy. Vyplněnou přihlášku odevzdejte v termínu zápisu do kanceláře školy.
Rodiče, kteří podávali přihlášku již v 1. kole zápisu, nemusí dokládat znovu celou přihlášku, pokud nedošlo ke změně údajů. Stačí, když vyplní žádost, že mají opět zájem o přijetí dítěte - ke stažení ZDE.

Podmínky přijetí dítěte:
1. Dítě je zdravotně způsobilé k docházce do MŠ a podrobilo se povinným očkováním - dokládá se potvrzením obvodního dětského lékaře (viz přihláška).
2. Dítě přiměřeně zvládá sebeobsluhu - jídlo, oblékání, u dětí mladší tří let plena jen na spaní.
3. Dítě dosáhne věku tří let do 31. 12. 2015 včetně.

Kritéria přijetí:
Děti budou do mateřské školy přijaty podle těchto kritérií v tomto pořadí:

1. PRIORITA – SOUROZENEC
2.1 Sourozenec dítěte je žákem základní školy NOE.
2.2 Sourozenec dítěte navštěvuje mateřskou školu NOE.
2.3 Do mateřské školy NOE se hlásí více sourozenců najednou.

2. PRIORITA – VĚK DÍTĚTE
Starší děti mají přednost před mladšími.

Mgr. Markéta Chmelová, ředitelka školy

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.