Druhé kolo zápisu

2. kolo zápisu do mateřské školy
na školní rok 2015/2016
v termínu od 1. do 5. června 2015

Přihláška do mateřské školy je ke stažení ZDE nebo k vyzvednutí v kanceláři školy. Vyplněnou přihlášku odevzdejte v termínu zápisu do kanceláře školy.
Rodiče, kteří podávali přihlášku již v 1. kole zápisu, nemusí dokládat znovu celou přihlášku, pokud nedošlo ke změně údajů. Stačí, když vyplní žádost, že mají opět zájem o přijetí dítěte - ke stažení ZDE.

Podmínky přijetí dítěte:
1. Dítě je zdravotně způsobilé k docházce do MŠ a podrobilo se povinným očkováním - dokládá se potvrzením obvodního dětského lékaře (viz přihláška).
2. Dítě přiměřeně zvládá sebeobsluhu - jídlo, oblékání, u dětí mladší tří let plena jen na spaní.
3. Dítě dosáhne věku tří let do 31. 12. 2015 včetně.

Kritéria přijetí:
Děti budou do mateřské školy přijaty podle těchto kritérií v tomto pořadí:

1. PRIORITA – SOUROZENEC
2.1 Sourozenec dítěte je žákem základní školy NOE.
2.2 Sourozenec dítěte navštěvuje mateřskou školu NOE.
2.3 Do mateřské školy NOE se hlásí více sourozenců najednou.

2. PRIORITA – VĚK DÍTĚTE
Starší děti mají přednost před mladšími.

Mgr. Markéta Chmelová, ředitelka školy

27.2.2021 12:53:39

Od pondělí 1. března jsou školy zavřené a je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Plánované konzultace na druhém stupni se ruší, uskuteční se, až to bude možné.

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.

21.1.2021 16:17:24

Máme za sebou další nestandardní pololetí a s ním spojené nestandardní vydávání vysvědčení. Věříme, že vysvědčení budou pro vaše děti povzbuzením a motivací k další práci.