Dress code ve škole

Na návrh školního parlamentu, proběhla ve škole v Duhových ránech v 7.- 9. třídě diskuse o oblečení.

Žáci se mohli vyjádřit, jak vnímají hranice v oblékání, vhodnost oblečení vzhledem k situacím, jestli máme dbát na komfort a názory druhých, jak vnímáme oblečení u opačného pohlaví atd.

Závěrem proběhlo hlasování, jestli má být oblečení kodifikováno ve školním řádu. Žáci usoudili, že toto není potřeba, ale že bylo dobré se tématem oblečení zabývat a prodiskutovat ho.

I my učitelé děkujeme za odvahu otevírat i ožehavá témata, za otevřenost a někdy i za odvahu jít proti proudu.

13.12.2018 11:54:17

Katolická farnost vás srdečně zve odpoledne 23. prosince do ČSOB pojišťovna arény na hokejový zápas a následující bruslení.

29.11.2018 14:36:06

Vyhlašujeme v naší škole sbírku tvrdého pečiva pro požárem postiženou Apolenku z.s.

28.11.2018 16:01:47

Škola NOE je partnerem tohoto plesu, který se koná v sobotu 26. ledna 2019 v Domě techniky. Vstupenky je možné zakoupit v kanceláři školy.