Dívčí a klukovský projektový den

Kluci se vypravili za dobrodružstvím. Prodírali se houštím, brodili se bažinou, objevili vojenský bunkr i zraněného vojáka. Ošetřili ho a zavolali mu pomoc. Místnímu faráři pomohli propátrat okolí a objasnili důvod podivných zvuků. Za to dostali na faře výborný oběd.

Děvčata se fiktivně přenesla o 150 let zpátky a vyzkoušela si, co dělaly s příchodem jara dívky té doby. Některé si pomalovaly obličej a na dopoledne se proměnily ve víly a jarní žínky. Vyrobily si věneček, nazdobily se a dosyta si zatančily. Vyzkoušeli, jak dříve dívky čistily studánky, aby z nich po celý rok prýštila čistá voda.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.