Dívčí a klukovský projektový den

Kluci se vypravili za dobrodružstvím. Prodírali se houštím, brodili se bažinou, objevili vojenský bunkr i zraněného vojáka. Ošetřili ho a zavolali mu pomoc. Místnímu faráři pomohli propátrat okolí a objasnili důvod podivných zvuků. Za to dostali na faře výborný oběd.

Děvčata se fiktivně přenesla o 150 let zpátky a vyzkoušela si, co dělaly s příchodem jara dívky té doby. Některé si pomalovaly obličej a na dopoledne se proměnily ve víly a jarní žínky. Vyrobily si věneček, nazdobily se a dosyta si zatančily. Vyzkoušeli, jak dříve dívky čistily studánky, aby z nich po celý rok prýštila čistá voda.

21.5.2018 9:49:47

se uskuteční 11. - 15. června 2018. Do 4. června je možné navrhovat kandidáty z řad rodičů.

21.5.2018 9:44:58

Srdečně vás zveme na vystoupení našich žáků v pátek 25.5. od 16 hod v polabinské Arše.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!