Děti z MŠ NOE na Dni předškoláka

Ve středu 23.9. jsme se s dětmi zúčastnili Dne předškoláka.

Na jedenácti stanovištích si děti mohly vyzkoušet dovednosti nutné pro vstup do školy.

Byly pro ně přichystány úkoly, při kterých trénovaly např. "špetkový úchop" nutný pro správné držení tužky. Úchop zkoušely na roztáčení dřevěné káči. Prošly mimo dalších také stanovištěm na matematické pojmy (před, za, vlevo, vpravo) a řečové dovednosti - zde správně řadily postavičky z pohádky O veliké řepě. Na jiném stanoviště trénovaly sluch a poznávaly zvuky zvířat.

Kdo zvládl splnit úkoly alespoň na 8 stanovištích, dostal "předškoláckou" odměnu - barevnou násadku pro správné držení tužky.

21.5.2018 9:49:47

se uskuteční 11. - 15. června 2018. Do 4. června je možné navrhovat kandidáty z řad rodičů.

21.5.2018 9:44:58

Srdečně vás zveme na vystoupení našich žáků v pátek 25.5. od 16 hod v polabinské Arše.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!