Děti z MŠ NOE na Dni předškoláka

Ve středu 23.9. jsme se s dětmi zúčastnili Dne předškoláka.

Na jedenácti stanovištích si děti mohly vyzkoušet dovednosti nutné pro vstup do školy.

Byly pro ně přichystány úkoly, při kterých trénovaly např. "špetkový úchop" nutný pro správné držení tužky. Úchop zkoušely na roztáčení dřevěné káči. Prošly mimo dalších také stanovištěm na matematické pojmy (před, za, vlevo, vpravo) a řečové dovednosti - zde správně řadily postavičky z pohádky O veliké řepě. Na jiném stanoviště trénovaly sluch a poznávaly zvuky zvířat.

Kdo zvládl splnit úkoly alespoň na 8 stanovištích, dostal "předškoláckou" odměnu - barevnou násadku pro správné držení tužky.

27.2.2021 12:53:39

Od pondělí 1. března jsou školy zavřené a je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Plánované konzultace na druhém stupni se ruší, uskuteční se, až to bude možné.

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.

21.1.2021 16:17:24

Máme za sebou další nestandardní pololetí a s ním spojené nestandardní vydávání vysvědčení. Věříme, že vysvědčení budou pro vaše děti povzbuzením a motivací k další práci.