newsheader

20.3.2018 7:47:42

se uskuteční ve středu 4. dubna 2018 od 13 do 18 hodin.

» více

 
9.3.2018 15:03:27

proběhnou v úterý 27.3. pro první stupeň v 16 hod a pro druhý stupeň v 16:30 hod.

» více

 
9.3.2018 15:01:29

se uskuteční ve čtvrtek 22.3. v 16:15 hod. Hlídání dětí je zajištěno.

» více

 
Zobrazit všechny aktuality

Deník MŠ

Krajská knihovna v Pardubicích

Ve čtvrtek 8.3. byly děti ze školky v Krajské knihovně v Pardubicích, kde si vyslechly pověsti, které se vztahovaly k Pardubicím. Akce probíhala ve sklepení knihovny. Na závěr jsme si složili znak Pardubic, a protože se pomalu jaro hlásilo ke slovu, zakončili jsme tento program procházkou po starém městě.

více informací

Zdravý úsměv - závěr

Ve středu 7. března 2018 jsme zdárně zakončili pětidílný cyklus Zdravý úsměv. Už víme, jak si čistit správně zoubky a jak se o ně starat. Na závěr každý kamarád z naší školky dostal diplom.

více informací

Zvířátka ve školce - ptáci a hmyz

V pondělí 26. února 2018 nás naposledy v tomto školním roce ve školce navštívila paní Kadlečková se svými zvířecími kamarády. Tentokrát to byl hmyz a ptáci. Už teď se těšíme na příští rok :-)

více informací

Cirkusový den

Týden karnevalového veselí v naší školce jsme zakončili v pátek 9. února 2018 "Cirkusovým dnem". K vidění zde byli klauni, baletky, tanečnice ale i spousta různých zvířátek.

více informací

Královský bál

Ve čtvrtek 8. února 2018 se „Královského bálu“ v naší školce zúčastnili princové i princezny, králové i královny z krajů dalekých i blízkých. Tak jak to má na správném bále být nechyběl tanec, hudba, rytířský souboj ani promenáda všech zúčastněných. Všichni jsme si bál užili a určitě si ho nenecháme ujít ani příští rok.

více informací

Zdravý úsměv 1. část

Ve středu 7. února 2018 jsme u nás v mateřské škole opět po roce přivítali studentky ze zdravotnické školy s paní učitelkou Jeřábkovou na první části vzdělávacího programu "Zdravý úsměv".

více informací

Zvířátka ve školce - ještěři

V pondělí 29. ledna 2018 nás opět, v tomto roce již potřetí, přišla navštívit paní Kadlečková se svými zvířecími kamarády - tentokrát s ještěry.

více informací

Divadlo Šeherezáda

V pondělí 22. ledna 2018 navštívilo naši školku divadlo Šeherezáda s Příběhem severního království.

více informací

Návštěva Slunečnice

Ve středu 10.1. jsme navštívili denní stacionář Slunečnici na Dukle, kde jsme zazpívali seniorům a předali jim novoroční přáníčko.

více informací

Tři králové

V pátek 5.1. jsme opět po roce navštívili MŠ Kamarád s novoročním přáním.

více informací

Návštěva ateliéru

V předvánočním týdnu, ve středu 20.12. 2017, jsme se vydali do vánočního ateliéru v Havlíčkově ulici na program "Putování za hvězdou".

více informací

Vánoční besídka

V pondělí 18.12. proběhla v naší školce dopolední vánoční besídka. Nadílka nových hraček do školky byla bohatá.

více informací

Návštěva městské policie

Ve středu 22.11.k nám do školky zavítala strážnice městské policie. Děti se dozvěděly spoustu zajímavých, potřebných a praktických informací.

více informací

Zvířátka ve školce - plazi

Ve středu 8.11. k nám opět zavítala paní Kadlečková se svými zvířecími kamarády, tentokrát ze skupiny plazů.

více informací

Canisterapeutistický pejsek Čenda

Ve čtvrtek 19.10. nás navštívila milá návštěva. Přišel se na nás podívat a pohrát si s námi canisterapeutický pejsek Čenda s paničkou Lucií.

více informací