20.12.2017 14:35:30
PF 2018

Přejeme všem žákům, rodičům a přiznivcům školy klidné prožití vánočních svátků a mnoho pohody v novém roce!

15.12.2017 15:27:47

Děkujeme všem dárcům za podporu školy. Do Mikulášské nadílky na pomůcky jste přispěli částkou 216 000 Kč.

20.11.2017 14:07:32

Během měsíce listopadu až do 10. prosince můžete škole darovat dar na vybrané pomůcky. Více v sekci Podpořte nás.

Den v pravěku - 3.A

V hodinách prvouky už se několik týdnů zabýváme pravěkem.

Vyprávíme si o životě pravěkých lidí. Navštívili jsme muzeum s archeologickými památkami. Vyzkoušeli jsme si tkaní.

Vše vyvrcholilo "Dnem v pravěku". V tříhodinovém bloku prvouky se žáci i učitelé oblékli do pravěkých obleků. Výrobou výukových plakátů jsme si shrnuli, co všechno o pravěku již víme. Jako správní sběrači jsme určovali, které rostliny můžeme sbírat a které jsou jedovaté. K obživě jsme si "uvařili" výživný pokrm z vajec, cibule a dalších surovin. Došlo i na lov mamuta. A samozřejmě jsme potrénovali soužití v tlupě (ve skupinkách), protože bez toho by naše pravěké společenství určitě v drsných podmínkách neobstálo :-)