Den naruby

V rámci našeho „školkového karnevalového týdne“ jsme si v úterý  10.2.2015 užily trochu bláznivý „Den naruby“. Všechny děti se na tento den náležitě nachystaly a přišly v legračním oblečení. Nacvičily jsme krátkou písničku, s kterou jsme jako průvod prošly školou a navštívily jednotlivé třídy.  Užily jsme si mnoho legrace, nesměly chybět balonky, bublifuk i veselé hry.  Děti si také pro tentokrát mohly vyměnit místa u stolečků, což s radostí využily a také si pohrály na paní učitelky a pány učiteleJ. Všem se tento netradiční den moc líbil, a proto si ho určitě rádi zopakujme zase za rok.

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!