Den naruby

V rámci našeho „školkového karnevalového týdne“ jsme si v úterý  10.2.2015 užily trochu bláznivý „Den naruby“. Všechny děti se na tento den náležitě nachystaly a přišly v legračním oblečení. Nacvičily jsme krátkou písničku, s kterou jsme jako průvod prošly školou a navštívily jednotlivé třídy.  Užily jsme si mnoho legrace, nesměly chybět balonky, bublifuk i veselé hry.  Děti si také pro tentokrát mohly vyměnit místa u stolečků, což s radostí využily a také si pohrály na paní učitelky a pány učiteleJ. Všem se tento netradiční den moc líbil, a proto si ho určitě rádi zopakujme zase za rok.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.