Den dětí 2015 - Hledání pokladu

Letošní den dětí jsme oslavily s dětmi z naší školky v úterý 2.6.2015 výpravou za vzácnou ztracenou knihou.

Jedna stará babička nás přišla požádat o pomoc, a my se hned vydaly na cestu. Stopy „Chlupounů“, kteří poklad ukradly, vedly do dukelského lesíka, kde jsme musely plnit různé úkoly. Nakonec se nám podařilo najít mapu, jež nás zavedla až k pokladu, který byl nakonec překvapivě ukryt přímo v herně naší školky :-)

Ona vzácná kniha byla stará Bible.  Protože byla pro babičku tato kniha moc vzácná a babička si velmi vážila naší pomoci, dala nám za naši námahu a ochotu sladkou odměnu.

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!