Děkujeme brigádníkům

Velmi děkujeme všem, kteří se zúčastnili dobrovolné brigády na úpravu třídy, šatny a sborovny. Hodiny, které zde každá ruka odpracovala nemáme sečtené, ale bylo jich opravdu HODNĚ! Díky všem zúčastněným:

• mládeži Sboru Církve bratrské v Pardubicích
  • p. Brůnovi
  • a pedagogům školy

27.2.2021 12:53:39

Od pondělí 1. března jsou školy zavřené a je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Plánované konzultace na druhém stupni se ruší, uskuteční se, až to bude možné.

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.

21.1.2021 16:17:24

Máme za sebou další nestandardní pololetí a s ním spojené nestandardní vydávání vysvědčení. Věříme, že vysvědčení budou pro vaše děti povzbuzením a motivací k další práci.