Dárcovská akce MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Děkujeme Vám všem, kteří nás podporujete. Velmi si vážíme skvělé spolupráce s Vámi, Vaší pomoci např. při doprovodu na bruslení a podobně, Vaší iniciativy a aktivity, pomoci při brigádách, Vašich materiálních darů, peněžních darů a samozřejmě i Vaší modlitební podpory.

Řada z Vás nás podporuje pravidelně. Akcí Mikulášská nabídka bychom chtěli řady dárců rozšířit. Členové zřizovatele (Archa - Sbor Církve bratrské v Pardubicích) již přispěli částkou 119 tisíc, oslovili své přátele a známé. Máte-li chuť, připojte se také Vy k této akci, přispějte sami nebo nám pomozte najít další donátory.

Věříme, že se nám společnými silami podaří zlepšovat zázemí pro vzdělávání Vašich dětí.

Více v sekci Podpořte nás.

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

21.5.2018 9:49:47

se uskuteční 11. - 15. června 2018. Do 4. června je možné navrhovat kandidáty z řad rodičů.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!