Dárcovská akce MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Děkujeme Vám všem, kteří nás podporujete. Velmi si vážíme skvělé spolupráce s Vámi, Vaší pomoci např. při doprovodu na bruslení a podobně, Vaší iniciativy a aktivity, pomoci při brigádách, Vašich materiálních darů, peněžních darů a samozřejmě i Vaší modlitební podpory.

Řada z Vás nás podporuje pravidelně. Akcí Mikulášská nabídka bychom chtěli řady dárců rozšířit. Členové zřizovatele (Archa - Sbor Církve bratrské v Pardubicích) již přispěli částkou 119 tisíc, oslovili své přátele a známé. Máte-li chuť, připojte se také Vy k této akci, přispějte sami nebo nám pomozte najít další donátory.

Věříme, že se nám společnými silami podaří zlepšovat zázemí pro vzdělávání Vašich dětí.

Více v sekci Podpořte nás.

15.11.2019 8:54:12

Budeme vděční, pokud se zapojíte do dárcovské akce na obnovu třídních knihovniček a podpory čtenářství.

14.10.2019 9:11:01

se uskuteční 11. - 15. listopadu, každý den od 8:00 do 10:00 hod. Ve čtvrtek 14. listopadu od 16:00 hod proběhne také beseda pro zájemce o školu.

4.11.2019 9:56:55

Naše škola se do stávky nezapojí.