Dárcovská akce MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Děkujeme Vám všem, kteří nás podporujete. Velmi si vážíme skvělé spolupráce s Vámi, Vaší pomoci např. při doprovodu na bruslení a podobně, Vaší iniciativy a aktivity, pomoci při brigádách, Vašich materiálních darů, peněžních darů a samozřejmě i Vaší modlitební podpory.

Řada z Vás nás podporuje pravidelně. Akcí Mikulášská nabídka bychom chtěli řady dárců rozšířit. Členové zřizovatele (Archa - Sbor Církve bratrské v Pardubicích) již přispěli částkou 119 tisíc, oslovili své přátele a známé. Máte-li chuť, připojte se také Vy k této akci, přispějte sami nebo nám pomozte najít další donátory.

Věříme, že se nám společnými silami podaří zlepšovat zázemí pro vzdělávání Vašich dětí.

Více v sekci Podpořte nás.

13.9.2018 13:04:07

Školní družina NOE ve spolupráci se Salesiánským klubem mládeže zve děti i rodiče v pátek 5.10. od 14:30 do 16:00 hod ke strávení příjemného a zábavného odpoledne.

6.9.2018 9:15:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka v úterý 18.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 12 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)