Dárcovská akce MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Děkujeme Vám všem, kteří nás podporujete. Velmi si vážíme skvělé spolupráce s Vámi, Vaší pomoci např. při doprovodu na bruslení a podobně, Vaší iniciativy a aktivity, pomoci při brigádách, Vašich materiálních darů, peněžních darů a samozřejmě i Vaší modlitební podpory.

Řada z Vás nás podporuje pravidelně. Akcí Mikulášská nabídka bychom chtěli řady dárců rozšířit. Členové zřizovatele (Archa - Sbor Církve bratrské v Pardubicích) již přispěli částkou 119 tisíc, oslovili své přátele a známé. Máte-li chuť, připojte se také Vy k této akci, přispějte sami nebo nám pomozte najít další donátory.

Věříme, že se nám společnými silami podaří zlepšovat zázemí pro vzdělávání Vašich dětí.

Více v sekci Podpořte nás.

30.7.2019 12:25:05

Aktuální částky plateb na nový školní rok naleznete na stránce Finance pro ZŠ a na stránce Platby pro MŠ.

14.6.2019 16:28:54

v pátek 28. 6. vydání vysvědčení od 8:00 do 8:45 hod. Školní jídelna nebude v provozu. Školní družina v provozu do 12 hod.

10.6.2019 11:06:50

a školním rokem se uskuteční v úterý 25.6. od 16 hod na školním hřišti. Zveme všechny žáky i rodiče.