Dárcovská akce MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Děkujeme Vám všem, kteří nás podporujete. Velmi si vážíme skvělé spolupráce s Vámi, Vaší pomoci např. při doprovodu na bruslení a podobně, Vaší iniciativy a aktivity, pomoci při brigádách, Vašich materiálních darů, peněžních darů a samozřejmě i Vaší modlitební podpory.

Řada z Vás nás podporuje pravidelně. Akcí Mikulášská nabídka bychom chtěli řady dárců rozšířit. Členové zřizovatele (Archa - Sbor Církve bratrské v Pardubicích) již přispěli částkou 119 tisíc, oslovili své přátele a známé. Máte-li chuť, připojte se také Vy k této akci, přispějte sami nebo nám pomozte najít další donátory.

Věříme, že se nám společnými silami podaří zlepšovat zázemí pro vzdělávání Vašich dětí.

Více v sekci Podpořte nás.

29.11.2018 14:36:06

Vyhlašujeme v naší škole sbírku tvrdého pečiva pro požárem postiženou Apolenku z.s.

28.11.2018 16:01:47

Škola NOE je partnerem tohoto plesu, který se koná v sobotu 26. ledna 2019 v Domě techniky. Vstupenky je možné zakoupit v kanceláři školy.

28.11.2018 15:57:00

Na návrh školního parlamentu, proběhla ve škole v Duhových ránech v 7.- 9. třídě diskuse o oblečení.