24.11.2017 10:47:57
Návštěva policistky

Ve středu 22.11.k nám do školky zavítala strážnice městské policie. Děti se dozvěděly spoustu zajímavých, potřebných a praktických informací.

9.5.2017 13:24:18

Výsledky zápisu do MŠ 2017/2018

18.4.2017 17:11:15

Výsledky zápisu do MŠ 2017/2018

Co děti potřebují do MŠ

Jaké věci děti ve školce potřebují

•  Látkový pytel nebo taška na věci v šatně

•  Lehké kalhoty (tepláky) do herny – nejlépe v pase na gumu (v zimě lze i punčocháče)

•  Uzavřené bačkory s pevnou patou - ne těsné (dětem se obtížně nazouvají)

•  Uzavřená obuv na ven – optimálně na suché zipy

•  Náhradní oblečení (triko, spodní prádlo, ponožky, tepláky) – zůstává v tašce v šatně

•  Pyžamo

•  Kelímek, kartáček na čištění zubů

•  Oblečení na ven:  uzavřené boty nejlépe na suchý zip

kalhoty na ven dle ročního období – nejlépe opět s gumou

bunda nebo mikina

čepice, klobouk, kšiltovka nebo šátek – podle počasí

holinky, pláštěnka (popř. jiné nepromokavé boty a bunda)

Doporučujeme oblékání i obouvání vyzkoušet předem doma. S tím, co děti nezvládnou, jim samozřejmě rádi pomůžeme.

Prosím všechny věci dětem podepište!

Výměna prádla

Pyžamo si děti odnášejí na vyprání nejméně 1x týdně v pátek– rodiče ho najdou v přihrádce v šatně a přinesou si čisté v pondělí následující týden.

Lůžkoviny se vyměňují 1x za tři týdny, rodiče je perou pro své dítě sami. Budou je mít připravené v látkovém pytli v pátek spolu s pyžamem.

V případě „nehody“ dostanou rodiče pyžamo, lůžkoviny či jiné oblečení na vyprání domů v igelitovém sáčku či tašce. Při riziku opakování je možné donést dítěti do školky na spaní nepropustnou podložku.

boat