12.3.2020 14:21:09

Od pondělí 16. března zůstane mateřská škola NOE uzavřená

22.5.2018 14:31:38
Návštěva Apolenky

V úterý 22.5. jsme vyrazili se školkou Noe na tradiční výlet na farmu Apolenka ve Spojile nedaleko Pardubic. Počasí nám přálo, viděli jsme spoustu krásných zvířátek a dozvěděli se nové a zajímavé věci.

14.2.2013 20:38:30

Všichni jste srdečně zváni v neděli 24.2. v 15 hodin.

7.7.2015 14:37:57

Velmi přivítáme vaši pomoc při přípravě prostor na nový školní rok. Termíny a seznam prací ...

8.6.2015 15:58:02

do mateřské školy na školní rok 2015-16

Co děti potřebují do MŠ

Jaké věci děti ve školce potřebují

•  Látkový pytel nebo taška na věci v šatně

•  Lehké kalhoty (tepláky) do herny – nejlépe v pase na gumu (v zimě lze i punčocháče)

•  Uzavřené bačkory s pevnou patou - ne těsné (dětem se obtížně nazouvají)

•  Uzavřená obuv na ven – optimálně na suché zipy

•  Náhradní oblečení (triko, spodní prádlo, ponožky, tepláky) – zůstává v tašce v šatně

•  Pyžamo

•  Kelímek, kartáček na čištění zubů

•  Oblečení na ven:  uzavřené boty nejlépe na suchý zip

kalhoty na ven dle ročního období – nejlépe opět s gumou

bunda nebo mikina

čepice, klobouk, kšiltovka nebo šátek – podle počasí

holinky, pláštěnka (popř. jiné nepromokavé boty a bunda)

Doporučujeme oblékání i obouvání vyzkoušet předem doma. S tím, co děti nezvládnou, jim samozřejmě rádi pomůžeme.

Prosím všechny věci dětem podepište!

Výměna prádla

Pyžamo si děti odnášejí na vyprání nejméně 1x týdně v pátek– rodiče ho najdou v přihrádce v šatně a přinesou si čisté v pondělí následující týden.

Lůžkoviny se vyměňují 1x za tři týdny, rodiče je perou pro své dítě sami. Budou je mít připravené v látkovém pytli v pátek spolu s pyžamem.

V případě „nehody“ dostanou rodiče pyžamo, lůžkoviny či jiné oblečení na vyprání domů v igelitovém sáčku či tašce. Při riziku opakování je možné donést dítěti do školky na spaní nepropustnou podložku.

boat