Cesta do Betléma

Tento rok jsme se spolu s rodiči nesešli na vánoční besídce, jak jsme doposud měli zvykem, ale rodiče s dětmi se vydali po budově školy a školky na cestu za betlémskou hvězdou. Po cestě děti plnily různé úkoly, jako např.  vyrobit Ježíškovi dárek, zazpívat koledu nebo najít velblouda v písku. Hvězda poutníky dovedla až do pomyslného betléma, kde vyrobený dáreček Ježíškovi předali a také mu zazpívali. Na závěr bylo ve třídě školky pro naše cestovatele připraveno pohoštění, a také děti měly možnost ozdobit si perníček. Všichni zdárně dorazili a cestu si náramně užili.

24.1.2020 8:21:51

Jste zváni ve středu 5.2. v 16:30 hod na poslední besedu o výchově z Komenského dílny lidskosti.

16.1.2020 11:03:32

na florbalový trénink závodního družstva.

15.11.2019 8:54:12

Budeme vděční, pokud se zapojíte do dárcovské akce na obnovu třídních knihovniček a podpory čtenářství.