Cesta do Betléma

Tento rok jsme se spolu s rodiči nesešli na vánoční besídce, jak jsme doposud měli zvykem, ale rodiče s dětmi se vydali po budově školy a školky na cestu za betlémskou hvězdou. Po cestě děti plnily různé úkoly, jako např.  vyrobit Ježíškovi dárek, zazpívat koledu nebo najít velblouda v písku. Hvězda poutníky dovedla až do pomyslného betléma, kde vyrobený dáreček Ježíškovi předali a také mu zazpívali. Na závěr bylo ve třídě školky pro naše cestovatele připraveno pohoštění, a také děti měly možnost ozdobit si perníček. Všichni zdárně dorazili a cestu si náramně užili.

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!