Celoškolní projekt 100 let republiky

Ve čtvrtek 25. 10. 2018 se přeneseme do období první republiky. Očekáváme návštěvu prezidenta T. G. Masaryka. Doufáme, že přijede i bratr sokol Miroslav Tyrš a známý aviatik Jan Kašpar. Bude znít swing. Škola se neobejde bez výuky krasopisu. A nejen to ...

Na projekt se už nyní připravujeme. Připravujte se s námi!

Prosíme žáky a rodiče o spolupráci:

1. Příprava kostýmu

V den příjezdu našeho prezidenta T. G. Masaryka je třeba přijít patřičně oblečen. Buď ve stylu první republiky nebo v barvách trikolory.

2. Muzeum starých dobrých časů

V den příjezdu našeho prezidenta chystáme otevření školního muzea. Zapůjčte prosím do muzea předměty z doby první republiky - knihy, potřeby pro domácnost, mince a jakékoliv jiné artefakty. Předávejte prosím třídním učitelům.

3. Módní salón

Zapůjčte do našeho módního salónu stylové oblečení - vítány jsou klobouky, boa, náhrdelníky, rukavičky, kabelky, šaty, kabáty, košile a halenky, kalhoty - pro pány i dámy.

4. Prvorepubliková kavárna

Přivítáme občerstvení do prvorepublikové kavárny :-)

Rodiče a příznivci školy jsou zváni do školy po celou dobu projektu od 8 do 13 hod.

Žáci 1. stupně - konec výuky ve 12:00 hod.

Žáci 2. stupně - konec výuky ve 13:00 hod.

6.5.2019 13:29:11

s vystoupením našich dětí 1. stupně a mateřské školy proběhne 24.5. v 16 hod v Arše.

2.5.2019 15:25:41

od 27.7. do 10.8. pro žáky 5. - 9. třídy. Příjem přihlášek do 15. května!