Celoškolní projekt 100 let republiky

Ve čtvrtek 25. 10. 2018 se přeneseme do období první republiky. Očekáváme návštěvu prezidenta T. G. Masaryka. Doufáme, že přijede i bratr sokol Miroslav Tyrš a známý aviatik Jan Kašpar. Bude znít swing. Škola se neobejde bez výuky krasopisu. A nejen to ...

Na projekt se už nyní připravujeme. Připravujte se s námi!

Prosíme žáky a rodiče o spolupráci:

1. Příprava kostýmu

V den příjezdu našeho prezidenta T. G. Masaryka je třeba přijít patřičně oblečen. Buď ve stylu první republiky nebo v barvách trikolory.

2. Muzeum starých dobrých časů

V den příjezdu našeho prezidenta chystáme otevření školního muzea. Zapůjčte prosím do muzea předměty z doby první republiky - knihy, potřeby pro domácnost, mince a jakékoliv jiné artefakty. Předávejte prosím třídním učitelům.

3. Módní salón

Zapůjčte do našeho módního salónu stylové oblečení - vítány jsou klobouky, boa, náhrdelníky, rukavičky, kabelky, šaty, kabáty, košile a halenky, kalhoty - pro pány i dámy.

4. Prvorepubliková kavárna

Přivítáme občerstvení do prvorepublikové kavárny :-)

Rodiče a příznivci školy jsou zváni do školy po celou dobu projektu od 8 do 13 hod.

Žáci 1. stupně - konec výuky ve 12:00 hod.

Žáci 2. stupně - konec výuky ve 13:00 hod.

29.11.2018 14:36:06

Vyhlašujeme v naší škole sbírku tvrdého pečiva pro požárem postiženou Apolenku z.s.

28.11.2018 16:01:47

Škola NOE je partnerem tohoto plesu, který se koná v sobotu 26. ledna 2019 v Domě techniky. Vstupenky je možné zakoupit v kanceláři školy.

28.11.2018 15:57:00

Na návrh školního parlamentu, proběhla ve škole v Duhových ránech v 7.- 9. třídě diskuse o oblečení.