Brigáda 11. - 22. srpna 2014

Budeme velmi rádi za vaši účast na dobrovolné brigádě při  přípravě nových učeben a kabinetů.

Práce, které nás čekají:

• demontáž sádrokartonové příčky
  • stěhování a montáž nábytku
  • instalace kobercové nástěnky a lišt na obrázky
  • malování
  • úklid po malování
  • mytí oken
  • rozvěšení záclon
  • nátěr pískoviště, zábradlí
  • přivrtání žebřin

Chystáte-li se přijít na brigádu, volejte nebo pište paní ředitelce, abychom se domluvili na termínu.

Velmi děkuji.

Mgr. Markéta Chmelová, ředitelka školy

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.