Brigáda

Plánujeme zatravněný plácek se vzrostlými stromy uklidit tak, aby si na něm v následujících teplých dnech mohly hrát děti nejen před začátkem vyučování, ale aby na něj mohly chodit také o velké přestávce a být na něm i odpoledne s družinou. Využívat ho budou též děti z mateřské školky.

Potřebujeme plácek vyčistit od odpadků a prořezat některé keře.

Kdo byste byl ochotný pomoci, domluvte se prosím s vaší paní učitelkou nebo s paní ředitelkou, zda byste například mohl poskytnout nějaké pracovní náčiní. Potřebovali bychom znát přibližný počet lidí, kteří v sobotu přijdou. Podle počtu lidí upřesníme podrobnosti o celé akci.

Děkujeme a věříme, že tím umožníme našim dětem být mnohem častěji venku a přitom nekomplikovat situaci s jejich vyzvedáváním.

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.