Brigáda

Plánujeme zatravněný plácek se vzrostlými stromy uklidit tak, aby si na něm v následujících teplých dnech mohly hrát děti nejen před začátkem vyučování, ale aby na něj mohly chodit také o velké přestávce a být na něm i odpoledne s družinou. Využívat ho budou též děti z mateřské školky.

Potřebujeme plácek vyčistit od odpadků a prořezat některé keře.

Kdo byste byl ochotný pomoci, domluvte se prosím s vaší paní učitelkou nebo s paní ředitelkou, zda byste například mohl poskytnout nějaké pracovní náčiní. Potřebovali bychom znát přibližný počet lidí, kteří v sobotu přijdou. Podle počtu lidí upřesníme podrobnosti o celé akci.

Děkujeme a věříme, že tím umožníme našim dětem být mnohem častěji venku a přitom nekomplikovat situaci s jejich vyzvedáváním.

14.1.2019 11:05:27

proběhne ve středu 13. února 2019 od 14 do 16 hod. Srdečně zveme rodiče a příznivce školy!

21.12.2018 11:28:31

Hravost, vytrvalost a medvědí sílu do roku 2019 přejí zaměstnanci školy NOE.

13.12.2018 11:54:17

Katolická farnost vás srdečně zve odpoledne 23. prosince do ČSOB pojišťovna arény na hokejový zápas a následující bruslení.