Brigáda

Plánujeme zatravněný plácek se vzrostlými stromy uklidit tak, aby si na něm v následujících teplých dnech mohly hrát děti nejen před začátkem vyučování, ale aby na něj mohly chodit také o velké přestávce a být na něm i odpoledne s družinou. Využívat ho budou též děti z mateřské školky.

Potřebujeme plácek vyčistit od odpadků a prořezat některé keře.

Kdo byste byl ochotný pomoci, domluvte se prosím s vaší paní učitelkou nebo s paní ředitelkou, zda byste například mohl poskytnout nějaké pracovní náčiní. Potřebovali bychom znát přibližný počet lidí, kteří v sobotu přijdou. Podle počtu lidí upřesníme podrobnosti o celé akci.

Děkujeme a věříme, že tím umožníme našim dětem být mnohem častěji venku a přitom nekomplikovat situaci s jejich vyzvedáváním.

27.6.2018 14:49:15

Naši páťáci v letošních SCIO testech dosáhli velmi dobrých výsledků. Dva žáci dokonce dosáhli nejlepších výsledků v celém kraji. Máme radost a gratulujeme!

18.6.2018 13:41:57

Děkujeme za účast ve volbách do školské rady.

17.5.2018 13:54:35

Škola se rozrůstá, proto na léto plánujeme vybudování nové učebny. Podpořte rozvoj školy finančním darem. Děkujeme!