20.11.2017 14:07:32

Během měsíce listopadu až do 10. prosince můžete škole darovat dar na vybrané pomůcky. Více v sekci Podpořte nás.

20.11.2017 14:05:43

proběhne v úterý 28. a ve středu 29. listopadu do připraveného kontejneru na dvoře školy.

9.11.2017 13:22:46

Zveme rodiče a děti na adventní dílnu ve čtvrtek 30.11. od 14 do 16 hod ve družině.

Brigáda

Plánujeme zatravněný plácek se vzrostlými stromy uklidit tak, aby si na něm v následujících teplých dnech mohly hrát děti nejen před začátkem vyučování, ale aby na něj mohly chodit také o velké přestávce a být na něm i odpoledne s družinou. Využívat ho budou též děti z mateřské školky.

Potřebujeme plácek vyčistit od odpadků a prořezat některé keře.

Kdo byste byl ochotný pomoci, domluvte se prosím s vaší paní učitelkou nebo s paní ředitelkou, zda byste například mohl poskytnout nějaké pracovní náčiní. Potřebovali bychom znát přibližný počet lidí, kteří v sobotu přijdou. Podle počtu lidí upřesníme podrobnosti o celé akci.

Děkujeme a věříme, že tím umožníme našim dětem být mnohem častěji venku a přitom nekomplikovat situaci s jejich vyzvedáváním.