Brigáda

Plánujeme zatravněný plácek se vzrostlými stromy uklidit tak, aby si na něm v následujících teplých dnech mohly hrát děti nejen před začátkem vyučování, ale aby na něj mohly chodit také o velké přestávce a být na něm i odpoledne s družinou. Využívat ho budou též děti z mateřské školky.

Potřebujeme plácek vyčistit od odpadků a prořezat některé keře.

Kdo byste byl ochotný pomoci, domluvte se prosím s vaší paní učitelkou nebo s paní ředitelkou, zda byste například mohl poskytnout nějaké pracovní náčiní. Potřebovali bychom znát přibližný počet lidí, kteří v sobotu přijdou. Podle počtu lidí upřesníme podrobnosti o celé akci.

Děkujeme a věříme, že tím umožníme našim dětem být mnohem častěji venku a přitom nekomplikovat situaci s jejich vyzvedáváním.

15.11.2019 8:54:12

Budeme vděční, pokud se zapojíte do dárcovské akce na obnovu třídních knihovniček a podpory čtenářství.

14.10.2019 9:11:01

se uskuteční 11. - 15. listopadu, každý den od 8:00 do 10:00 hod. Ve čtvrtek 14. listopadu od 16:00 hod proběhne také beseda pro zájemce o školu.

4.11.2019 9:56:55

Naše škola se do stávky nezapojí.