Betlémy na zámku

V pondělí jsme se vydaly naladit se na předvánoční atmosféru na pardubický zámek shlédnout výstavu betlémů. Pod vedením paní průvodkyně jsme se dozvěděly spoustu zajímavých věcí o pardubickém zámku. Také jsme měly možnost prohlédnout si zámeckou kapli a také si tam zazpívat vánoční koledu. Na závěr jsme si prohlédly nádherný křišťálový betlém, který se nám všem moc líbil, a také další betlémy vyrobené z papíru. Po cestě zpátky do školky jsme se ještě zastavily na adventních trzích na pernštýnském náměstí a prohlédly si živý betlém se zvířátky.

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.

21.1.2021 16:17:24

Máme za sebou další nestandardní pololetí a s ním spojené nestandardní vydávání vysvědčení. Věříme, že vysvědčení budou pro vaše děti povzbuzením a motivací k další práci.

19.1.2021 10:01:57

Chcete prozkoumat základy křesťanství? Máte možnost zúčastnit se online kurzu.