Besídka pro maminky

Tradiční besídka ke dni maminek proběhla v duhové školce NOE v úterý 12.5.2015. Děti si i tentokrát připravily pro maminky krátké pásmo písniček a básniček. Všechny děti se krásně zapojily a maminky tak potěšily nejen písničkou, ale také vlastnoručně vyrobeným dárečkem a přáníčkem. Na závěr bylo přichystané občerstvení od našich předškoláků. Také nechyběl výborný dort, který nám jako každý rok upekla jedna z maminek. Věříme, že besídka byla příjemný zastavením ve všednodenním shonu a užily si ji jak maminky a někteří tatínkové, tak jejich šikovné děti J

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.