Animační dílna

Od středy do pátku se našim dětem věnoval holandský animátor Mustafa Kandaz. Pod jeho vedením se nejstarší děti pokusily vytvořit vlastní krátké video. Každá třída na to měla jedno dopoledne. Děti se nejdřív seznámily s různými animačními technikami a zásadami. Musely si nachystat scénu a svůj příběh nahrát. Někdo ho stihl i opatřit zvukem.

Všichni pracovali s nesmírným zaujetím. Na to, že neměli k dispozici profesionální techniku, stativy ani speciální světla, jen iPad, zvládly to obdivuhodně. Veliká gratulace všem.

Na videa se můžete podívat ZDE

1.3.2021 16:18:26

se uskuteční ve čtvrtek 4. března v 18:00 hodin. Máte-li chuť, připojte se k neformálnímu setkání s vedením školy, kde se budeme bavit o tom, co v online výuce funguje a co nás trápí.

27.2.2021 12:53:39

Od pondělí 1. března jsou školy zavřené a je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Plánované konzultace na druhém stupni se ruší, uskuteční se, až to bude možné.

24.2.2021 9:52:13

je ve škole povinné používat respirátor (bez výdechového ventilu) nebo zdravotnickou roušku (a roušku s vyšší účinností, např. nanoroušku).

10.2.2021 13:54:15

V rámci projektu Komenský 2020 žáci postoupili se třemi aktivitami do veřejného hlasování. Podpořte je a dejte jim hlas.

2.2.2021 9:48:54

Letošní deváťáci dosáhli výborných výsledků v celorepublikovém testování.