Animační dílna

Od středy do pátku se našim dětem věnoval holandský animátor Mustafa Kandaz. Pod jeho vedením se nejstarší děti pokusily vytvořit vlastní krátké video. Každá třída na to měla jedno dopoledne. Děti se nejdřív seznámily s různými animačními technikami a zásadami. Musely si nachystat scénu a svůj příběh nahrát. Někdo ho stihl i opatřit zvukem.

Všichni pracovali s nesmírným zaujetím. Na to, že neměli k dispozici profesionální techniku, stativy ani speciální světla, jen iPad, zvládly to obdivuhodně. Veliká gratulace všem.

Na videa se můžete podívat ZDE

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.