6-koncept

Naším cílem je vychovávat slušné lidi, kteří hodně umí a své dovednosti dokáží použít

Intenzivní výuka angličtiny

• Rodilí mluvčí
  • Jeden celý předmět  vyučovaný v angličtině
  • Odpolední aktivity v angličtině

Moderní pedagogické metody

• Práce s informacemi, logické uvažování
  • rozvoj vyšších úrovní myšlení
  • Projekty, metody Kritického myšlení, motivace žáků
  • Plánování a hodnocení jako nástroj vlastního rozvoje

Individuální přístup

• Práce s nadanými a talentovanými žáky
  • Podpora o žáky s poruchami učení
  • Maximálně 20 žáků ve třídě

Křesťanské zaměření školy se projevuje ve vzájemném sdílení v rámci tzv, Duhových rán, zahrnutí předmětu Křesťanská výchova. Respektujeme svobodu vyznání.

Přijďte na besedu pro zájemce 25. března 2015 v 17 hod
přímo do školy NOE

Nebo jen:

9.9.2019 12:49:56

Na školní rok 2019-20 jsme získali nadační příspěvek z grantového programu O2 Chytrá škola. Můžeme tak realizovat vzdělávací a osvětové aktivity v oblasti bezpečí na internetu, digitální gramotnosti a zavádění technologií do výuky.

7.9.2019 17:43:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka ve čtvrtek 26.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 11:30 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

4.9.2019 10:30:09

se zkušenostmi s moderními výukovými metodami a vstřícným postojem k týmové spolupráci, jako zástup za MD, od října 2019.