6-koncept

Naším cílem je vychovávat slušné lidi, kteří hodně umí a své dovednosti dokáží použít

Intenzivní výuka angličtiny

• Rodilí mluvčí
  • Jeden celý předmět  vyučovaný v angličtině
  • Odpolední aktivity v angličtině

Moderní pedagogické metody

• Práce s informacemi, logické uvažování
  • rozvoj vyšších úrovní myšlení
  • Projekty, metody Kritického myšlení, motivace žáků
  • Plánování a hodnocení jako nástroj vlastního rozvoje

Individuální přístup

• Práce s nadanými a talentovanými žáky
  • Podpora o žáky s poruchami učení
  • Maximálně 20 žáků ve třídě

Křesťanské zaměření školy se projevuje ve vzájemném sdílení v rámci tzv, Duhových rán, zahrnutí předmětu Křesťanská výchova. Respektujeme svobodu vyznání.

Přijďte na besedu pro zájemce 25. března 2015 v 17 hod
přímo do školy NOE

Nebo jen:

13.9.2018 13:04:07

Školní družina NOE ve spolupráci se Salesiánským klubem mládeže zve děti i rodiče v pátek 5.10. od 14:30 do 16:00 hod ke strávení příjemného a zábavného odpoledne.

6.9.2018 9:15:31

Milí předškoláci z mateřských školek, srdečně vás zveme na Den předškoláka v úterý 18.9. dopoledne. Na travnatném hřišti u školy NOE si od 9 do 12 hod můžete vyzkoušet dovednosti, které se hodí pro vstup do školy. Těšíme se na vás.

20.7.2018 9:19:49

DĚKUJEME! Na novou učebnu se k 20.7. podařilo vybrat celou částku. Všem dárcům velmi děkujeme :-)